Jump to content
Sign in to follow this  
TMP

Eredivisie Pool 2010/2011

Recommended Posts

za 20/11 FC Twente AZ 1

za 20/11 De Graafschap Roda JC Kerkrade 2

za 20/11 Ajax PSV 2

za 20/11 Vitesse Heracles Almelo X

za 20/11 Excelsior VVV-Venlo 1

zo 21/11 ADO Den Haag NAC Breda 1

zo 21/11 FC Utrecht NEC 1

zo 21/11 FC Groningen Feyenoord 1

zo 21/11 SC Heerenveen Willem II 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 11:

1. Frey 62 pnt. (+6)

2. TMP 54 pnt. (+6)

3. Joost 50 pnt. (+6)

4. Hinse 49 pnt. (+6)

5. RM 46 pnt.(+7)

Stand na speelronde 12:

1. Frey 65 pnt. (+3)

2. TMP 56 pnt. (+2)

3. Hinse 55 pnt. (+6)

4. Joost 53 pnt. (+3)

5. RM 53 pnt.(+7)

Stand na speelronde 13:

1. Frey 71 pnt. (+6)

2. TMP 61 pnt. (+5)

3. Hinse 59 pnt. (+4)

4. RM 56 pnt.(+3)

5. Joost 54 pnt. (+1)

Stand na speelronde 14:

1. Frey 72 pnt. (+1)

2. TMP 63 pnt. (+2)

3. Hinse 62 pnt. (+3)

4. RM 60 pnt.(+4)

5. Joost 55 pnt. (+1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 15:

1. Frey 77 pnt. (+5)

2. TMP 69 pnt. (+6)

3. Hinse 67 pnt. (+5)

4. RM 65 pnt.(+5)

5. Joost 60 pnt. (+5)

Speelronde 16

wo 24/11 Roda JC Kerkrade - FC Utrecht

wo 24/11 Willem II - De Graafschap

vr 26/11 NAC Breda - PSV

za 27/11 NEC - FC Twente

za 27/11 Roda JC Kerkrade - FC Groningen

za 27/11 AZ - SC Heerenveen

za 27/11 Willem II - Excelsior

zo 28/11 VVV-Venlo - Ajax

zo 28/11 Heracles Almelo - FC Utrecht

zo 28/11 Feyenoord - ADO Den Haag

zo 28/11 De Graafschap - Vitesse

Twee inhaalwedstrijden. Je hoeft ze niet perse opnieuw te voorspellen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wo 24/11 Roda JC Kerkrade - FC Utrecht 1

wo 24/11 Willem II - De Graafschap X

vr 26/11 NAC Breda - PSV 2

za 27/11 NEC - FC Twente 2

za 27/11 Roda JC Kerkrade - FC Groningen X

za 27/11 AZ - SC Heerenveen 1

za 27/11 Willem II - Excelsior 1

zo 28/11 VVV-Venlo - Ajax 2

zo 28/11 Heracles Almelo - FC Utrecht X

zo 28/11 Feyenoord - ADO Den Haag X

zo 28/11 De Graafschap - Vitesse X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 26/11 NAC Breda - PSV X

za 27/11 NEC - FC Twente 2

za 27/11 Roda JC Kerkrade - FC Groningen X

za 27/11 AZ - SC Heerenveen 1

za 27/11 Willem II - Excelsior X

zo 28/11 VVV-Venlo - Ajax 2

zo 28/11 Heracles Almelo - FC Utrecht 2

zo 28/11 Feyenoord - ADO Den Haag 1

zo 28/11 De Graafschap - Vitesse X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 26/11 NAC Breda - PSV 2

za 27/11 NEC - FC Twente 2

za 27/11 Roda JC Kerkrade - FC Groningen X

za 27/11 AZ - SC Heerenveen 1

za 27/11 Willem II - Excelsior X

zo 28/11 VVV-Venlo - Ajax 2

zo 28/11 Heracles Almelo - FC Utrecht 2

zo 28/11 Feyenoord - ADO Den Haag 1

zo 28/11 De Graafschap - Vitesse X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wel duidelijk te merken dat ik twee keer te laat heb ingezonden. Bij elkaar opgeteld kost me dat zeker zo'n vijf tot acht punten. :'(

Aangezien dit topic waarschijnlijk niet meer gekickt gaat worden voor het weekend, misschien handig om je voorspellingen nu al door te geven. Je kunt ze altijd nog wijzigen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 26/11 NAC Breda - PSV 1

za 27/11 NEC - FC Twente 2

za 27/11 Roda JC Kerkrade - FC Groningen X

za 27/11 AZ - SC Heerenveen 1

za 27/11 Willem II - Excelsior 2

zo 28/11 VVV-Venlo - Ajax 2

zo 28/11 Heracles Almelo - FC Utrecht 1

zo 28/11 Feyenoord - ADO Den Haag X

zo 28/11 De Graafschap - Vitesse X

Ik kan inderdaad ook vroeger posten, maar ik moet toegeven dat ik er gewoon een paar keer totaal niet aan gedacht had. Nu zie ik dat de meerderheid alweer ingezonden heeft, dus doe ik het nu ook maar even.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 16:

1. Frey 82 pnt. (+5)

2. Hinse 73 pnt. (+6)

3. TMP 72 pnt. (+3)

4. RM 70 pnt.(+5)

5. Joost 65 pnt. (+5)

Speelronde 17:

vr 3/12 FC Groningen - Vitesse

za 4/12 PSV - Heracles Almelo

za 4/12 Ajax - NEC

za 4/12 Excelsior - NAC Breda

za 4/12 FC Twente - De Graafschap

zo 5/12 Willem II - Feyenoord

zo 5/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade

zo 5/12 ADO Den Haag - AZ

zo 5/12 FC Utrecht - SC Heerenveen

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 3/12 FC Groningen - Vitesse 1

za 4/12 PSV - Heracles Almelo 1

za 4/12 Ajax - NEC 1

za 4/12 Excelsior - NAC Breda X

za 4/12 FC Twente - De Graafschap 1

zo 5/12 Willem II - Feyenoord 2

zo 5/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade 2

zo 5/12 ADO Den Haag - AZ X

zo 5/12 FC Utrecht - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 3/12 FC Groningen - Vitesse 1

za 4/12 PSV - Heracles Almelo 1

za 4/12 Ajax - NEC 1

za 4/12 Excelsior - NAC Breda 2

za 4/12 FC Twente - De Graafschap 1

zo 5/12 Willem II - Feyenoord 2

zo 5/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade 2

zo 5/12 ADO Den Haag - AZ X

zo 5/12 FC Utrecht - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 3/12 FC Groningen - Vitesse 1

za 4/12 PSV - Heracles Almelo 1

za 4/12 Ajax - NEC 1

za 4/12 Excelsior - NAC Breda X

za 4/12 FC Twente - De Graafschap 1

zo 5/12 Willem II - Feyenoord 2

zo 5/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade X

zo 5/12 ADO Den Haag - AZ X

zo 5/12 FC Utrecht - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 3/12 FC Groningen - Vitesse 1

za 4/12 PSV - Heracles Almelo 1

za 4/12 Ajax - NEC 1

za 4/12 Excelsior - NAC Breda X

za 4/12 FC Twente - De Graafschap 1

zo 5/12 Willem II - Feyenoord 2

zo 5/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade 2

zo 5/12 ADO Den Haag - AZ 1

zo 5/12 FC Utrecht - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 18:

vr 10/12 Heracles Almelo VVV-Venlo

za 11/12 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag

za 11/12 De Graafschap PSV

za 11/12 NAC Breda FC Utrecht

za 11/12 NEC Willem II

zo 12/12 Feyenoord Excelsior

zo 12/12 Vitesse Ajax

zo 12/12 FC Groningen AZ

zo 12/12 SC Heerenveen FC Twente

Mijn voorspellingen:

vr 10/12 Heracles Almelo VVV-Venlo 1

za 11/12 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1

za 11/12 De Graafschap PSV 2

za 11/12 NAC Breda FC Utrecht 1

za 11/12 NEC Willem II 1

zo 12/12 Feyenoord Excelsior 1

zo 12/12 Vitesse Ajax 2

zo 12/12 FC Groningen AZ 1

zo 12/12 SC Heerenveen FC Twente X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 10/12 Heracles Almelo VVV-Venlo 1

za 11/12 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag X

za 11/12 De Graafschap PSV2

za 11/12 NAC Breda FC Utrecht X

za 11/12 NEC Willem II 1

zo 12/12 Feyenoord Excelsior 1

zo 12/12 Vitesse Ajax 2

zo 12/12 FC Groningen AZ 1

zo 12/12 SC Heerenveen FC Twente 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 10/12 Heracles Almelo VVV-Venlo 1

za 11/12 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1

za 11/12 De Graafschap PSV 2

za 11/12 NAC Breda FC Utrecht X

za 11/12 NEC Willem II 1

zo 12/12 Feyenoord Excelsior 1

zo 12/12 Vitesse Ajax 2

zo 12/12 FC Groningen AZ 1

zo 12/12 SC Heerenveen FC Twente X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 10/12 Heracles Almelo VVV-Venlo 1

za 11/12 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag X

za 11/12 De Graafschap PSV 2

za 11/12 NAC Breda FC Utrecht 1

za 11/12 NEC Willem II 1

zo 12/12 Feyenoord Excelsior 1

zo 12/12 Vitesse Ajax 2

zo 12/12 FC Groningen AZ 1

zo 12/12 SC Heerenveen FC Twente 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 17:

1. Frey 86 pnt. (+4)

2. Hinse 77 pnt. (+4)

3. TMP 76 pnt. (+4)

4. RM 75 pnt.(+5)

5. Joost 69 pnt. (+4)

Stand na speelronde 18:

1. Frey 90 pnt. (+4)

2. Hinse 82 pnt. (+5)

3. TMP 81 pnt. (+5)

4. RM 79 pnt.(+4)

5. Joost 75 pnt. (+6)

Speelronde 19

di 14/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade

wo 15/12 Excelsior - NAC Breda

vr 17/12 FC Twente - Heracles Almelo

za 18/12 NAC Breda - Vitesse

za 18/12 Excelsior - FC Groningen

za 18/12 ADO Den Haag - Willem II

za 18/12 SC Heerenveen - De Graafschap

zo 19/12 Ajax - Feyenoord

zo 19/12 PSV - Roda JC Kerkrade

zo 19/12 AZ - NEC

zo 19/12 VVV-Venlo - FC Utrecht

Indien reeds voorspeld, hoeven de eerste twee niet opnieuw voorspeld te worden. Mag wel natuurlijk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 17/12 FC Twente - Heracles Almelo 1

za 18/12 NAC Breda - Vitesse 1

za 18/12 Excelsior - FC Groningen 2

za 18/12 ADO Den Haag - Willem II 1

za 18/12 SC Heerenveen - De Graafschap 1

zo 19/12 Ajax - Feyenoord 1

zo 19/12 PSV - Roda JC Kerkrade 1

zo 19/12 AZ - NEC 1

zo 19/12 VVV-Venlo - FC Utrecht 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

di 14/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade 2

wo 15/12 Excelsior - NAC Breda X

vr 17/12 FC Twente - Heracles Almelo 1

za 18/12 NAC Breda - Vitesse 1

za 18/12 Excelsior - FC Groningen 2

za 18/12 ADO Den Haag - Willem II 1

za 18/12 SC Heerenveen - De Graafschap 1

zo 19/12 Ajax - Feyenoord 1

zo 19/12 PSV - Roda JC Kerkrade 1

zo 19/12 AZ - NEC 1

zo 19/12 VVV-Venlo - FC Utrecht 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

di 14/12 VVV-Venlo - Roda JC Kerkrade 2

wo 15/12 Excelsior - NAC Breda 2

vr 17/12 FC Twente - Heracles Almelo 1

za 18/12 NAC Breda - Vitesse 1

za 18/12 Excelsior - FC Groningen 2

za 18/12 ADO Den Haag - Willem II 1

za 18/12 SC Heerenveen - De Graafschap 1

zo 19/12 Ajax - Feyenoord 1

zo 19/12 PSV - Roda JC Kerkrade 1

zo 19/12 AZ - NEC 1

zo 19/12 VVV-Venlo - FC Utrecht 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

De voorspellingen van de doordeweekse wedstrijden laat ik staan (voor de Limburgse derby was ik sowieso te laat, maar aangezien ik die wedstrijd juist voorspeld had, zou wijzigen ook stom geweest zijn :)).

De wedstrijden van dit weekeinde:

vr 17/12 FC Twente - Heracles Almelo 1

za 18/12 NAC Breda - Vitesse 1

za 18/12 Excelsior - FC Groningen 2

za 18/12 ADO Den Haag - Willem II 1

za 18/12 SC Heerenveen - De Graafschap 1

zo 19/12 Ajax - Feyenoord 1

zo 19/12 PSV - Roda JC Kerkrade 1

zo 19/12 AZ - NEC 1

zo 19/12 VVV-Venlo - FC Utrecht X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 20

vr 21/1 ADO Den Haag - SC Heerenveen

za 22/1 Willem II - Vitesse

za 22/1 NEC - NAC Breda

za 22/1 Heracles Almelo - AZ

za 22/1 Feyenoord - De Graafschap

zo 23/1 Roda JC Kerkrade - Excelsior

zo 23/1 FC Utrecht - Ajax

zo 23/1 FC Groningen - FC Twente

zo 23/1 VVV-Venlo - PSV

Mijn voorspellingen

vr 21/1 ADO Den Haag - SC Heerenveen X

za 22/1 Willem II - Vitesse 2

za 22/1 NEC - NAC Breda 1

za 22/1 Heracles Almelo - AZ X

za 22/1 Feyenoord - De Graafschap 1

zo 23/1 Roda JC Kerkrade - Excelsior 1

zo 23/1 FC Utrecht - Ajax X

zo 23/1 FC Groningen - FC Twente X

zo 23/1 VVV-Venlo - PSV 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 21/1 ADO Den Haag - SC Heerenveen 2

za 22/1 Willem II - Vitesse 2

za 22/1 NEC - NAC Breda X

za 22/1 Heracles Almelo - AZ 2

za 22/1 Feyenoord - De Graafschap 1

zo 23/1 Roda JC Kerkrade - Excelsior 1

zo 23/1 FC Utrecht - Ajax 2

zo 23/1 FC Groningen - FC Twente X

zo 23/1 VVV-Venlo - PSV 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 21/1 ADO Den Haag - SC Heerenveen 2

za 22/1 Willem II - Vitesse 2

za 22/1 NEC - NAC Breda 1

za 22/1 Heracles Almelo - AZ 2

za 22/1 Feyenoord - De Graafschap 1

zo 23/1 Roda JC Kerkrade - Excelsior 1

zo 23/1 FC Utrecht - Ajax X

zo 23/1 FC Groningen - FC Twente X

zo 23/1 VVV-Venlo - PSV 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 21/1 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1

za 22/1 Willem II - Vitesse 2

za 22/1 NEC - NAC Breda 1

za 22/1 Heracles Almelo - AZ X

za 22/1 Feyenoord - De Graafschap 1

zo 23/1 Roda JC Kerkrade - Excelsior 1

zo 23/1 FC Utrecht - Ajax 1

zo 23/1 FC Groningen - FC Twente X

zo 23/1 VVV-Venlo - PSV 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 21

vr 28/1 NEC - Heracles Almelo

za 29/1 Vitesse - Roda JC Kerkrade

za 29/1 De Graafschap - FC Utrecht

za 29/1 PSV - Willem II

za 29/1 AZ - VVV-Venlo

zo 30/1 SC Heerenveen - FC Groningen

zo 30/1 Excelsior - ADO Den Haag

zo 30/1 NAC Breda - Ajax

zo 30/1 FC Twente - Feyenoord

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 28/1 NEC - Heracles Almelo 1

za 29/1 Vitesse - Roda JC Kerkrade 2

za 29/1 De Graafschap - FC Utrecht 2

za 29/1 PSV - Willem II 1

za 29/1 AZ - VVV-Venlo 1

zo 30/1 SC Heerenveen - FC Groningen X

zo 30/1 Excelsior - ADO Den Haag 2

zo 30/1 NAC Breda - Ajax 1

zo 30/1 FC Twente - Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 28/1 NEC - Heracles Almelo X

za 29/1 Vitesse - Roda JC Kerkrade X

za 29/1 De Graafschap - FC Utrecht X

za 29/1 PSV - Willem II 1

za 29/1 AZ - VVV-Venlo 1

zo 30/1 SC Heerenveen - FC Groningen X

zo 30/1 Excelsior - ADO Den Haag 2

zo 30/1 NAC Breda - Ajax 2

zo 30/1 FC Twente - Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 28/1 NEC - Heracles Almelo 1

za 29/1 Vitesse - Roda JC Kerkrade X

za 29/1 De Graafschap - FC Utrecht 2

za 29/1 PSV - Willem II 1

za 29/1 AZ - VVV-Venlo 1

zo 30/1 SC Heerenveen - FC Groningen X

zo 30/1 Excelsior - ADO Den Haag 2

zo 30/1 NAC Breda - Ajax 2

zo 30/1 FC Twente - Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites