Jump to content
Sign in to follow this  
TMP

Eredivisie Pool 2011/2012

Recommended Posts

za 10/9 De Graafschap NEC 2

za 10/9 Heracles Almelo Ajax 2

za 10/9 Roda JC Kerkrade FC Twente 2

za 10/9 AZ Vitesse 1

za 10/9 ADO Den Haag RKC Waalwijk 1

zo 11/9 Excelsior FC Utrecht X

zo 11/9 VVV-Venlo PSV 2

zo 11/9 NAC Breda Feyenoord 2

zo 11/9 SC Heerenveen FC Groningen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programma speelronde 6

vr 16/9 NEC NAC Breda

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen

za 17/9 Feyenoord De Graafschap

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade

za 17/9 FC Groningen Excelsior

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag

zo 18/9 PSV Ajax

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programma speelronde 6

vr 16/9 NEC NAC Breda 1

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen X

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 1

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo 1

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax X

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 16/9 NEC NAC Breda 1

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen 1

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 1

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo 1

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax 1

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hinse heeft speelronde 5 2x ingevuld, de laatste inzending heb ik meegenomen. Maar het was in beide gevallen drie punten.

Stand na speelronde 3:

1. Frey 16 (+6)

2. TMP 15 (+5)

3. RM 13 (+4)

4. randy_roes 10 (+1)

5. Hinse 9 (+3)

Stand na speelronde 4:

1. Frey 22 (+6)

2. TMP 21 (+6)

3. RM 18 (+5)

4. randy_roes 10

5. Hinse 9

Stand na speelronde 5:

1. Frey 26 (+4)

2. TMP 25 (+4)

3. RM 21 (+3)

4. randy_roes 15 (+5)

5. Hinse 12 (+3)

6. Joost 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 16/9 NEC NAC Breda 1

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen 3

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 3

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo 1

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax 2

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 16/9 NEC NAC Breda 1

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen X

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 1

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo X

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax 1

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helaas te laat voor de eerste wedstrijd (maar die had ook niemand goed zag ik :)) hierbij mijn lijssie voor dit weekeinde:

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen 1

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 1

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo 1

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax 2

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ga net als Joost mijn lijstje beperken tot vandaag en morgen, excuses.

za 17/9 VVV-Venlo SC Heerenveen 2

za 17/9 Feyenoord De Graafschap 1

za 17/9 Vitesse Roda JC Kerkrade 1

za 17/9 FC Groningen Excelsior 1

zo 18/9 FC Utrecht Heracles Almelo 1

zo 18/9 FC Twente ADO Den Haag 1

zo 18/9 PSV Ajax x

zo 18/9 RKC Waalwijk AZ x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omdat ik over een uurtje op vakantie ga, geef ik hierbij alvast de voorspellingen voor Speelronde 7;

24/09: PSV - Roda 1

24/09: ADO - VVV 1

24/09: Heerenveen - Heracles 2

24/09: NAC - Utrecht 2

24/09: Ajax - Twente 1

25/09: AZ - Feyenoord 3

25/09: RKC - NEC 1

25/09: Excelsior - Vitesse 2

25/09: Graafschap - Groningen 2

Voor speelronde 8 ben ik weer terug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 6:

1. Frey 31 (+5)

. TMP 31 (+6)

3. RM 24 (+3)

4. randy_roes 21 (+6)

5. Hinse 18 (+6)

6. Joost 8 (+5)

Programma speelronde 7

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade

za 24/9 Ajax - FC Twente

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht

zo 25/9 Excelsior - Vitesse

zo 25/9 AZ - Feyenoord

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade 1

za 24/9 Ajax - FC Twente 1

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo 1

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht X

zo 25/9 Excelsior - Vitesse 2

zo 25/9 AZ - Feyenoord 1

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC 1

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade 1

za 24/9 Ajax - FC Twente 1

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo 1

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht 1

zo 25/9 Excelsior - Vitesse 2

zo 25/9 AZ - Feyenoord 1

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC X

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade 1

za 24/9 Ajax - FC Twente 1

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo 1

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht x

zo 25/9 Excelsior - Vitesse x

zo 25/9 AZ - Feyenoord 2

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC 2

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade 1

za 24/9 Ajax - FC Twente 1

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo 1

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht 1

zo 25/9 Excelsior - Vitesse 2

zo 25/9 AZ - Feyenoord 1

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC X

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 24/9 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1

za 24/9 PSV - Roda JC Kerkrade 1

za 24/9 Ajax - FC Twente 1

za 24/9 ADO Den Haag - VVV-Venlo 1

za 24/9 NAC Breda - FC Utrecht X

zo 25/9 Excelsior - Vitesse 2

zo 25/9 AZ - Feyenoord X

zo 25/9 RKC Waalwijk - NEC 1

zo 25/9 De Graafschap - FC Groningen X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programma speelronde 8

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen

zo 2/10 VVV-Venlo AZ

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag

zo 2/10 NEC PSV

zo 2/10 FC Groningen Ajax

zo 2/10 FC Twente Excelsior

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap 1

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda 1

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk X

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen 1

zo 2/10 VVV-Venlo AZ 2

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag 1

zo 2/10 NEC PSV 2

zo 2/10 FC Groningen Ajax X

zo 2/10 FC Twente Excelsior 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap 1

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda X

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk X

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen X

zo 2/10 VVV-Venlo AZ 2

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag 1

zo 2/10 NEC PSV 2

zo 2/10 FC Groningen Ajax 2

zo 2/10 FC Twente Excelsior 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap 1

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda X

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk X

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen 1

zo 2/10 VVV-Venlo AZ 2

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag 1

zo 2/10 NEC PSV 2

zo 2/10 FC Groningen Ajax X

zo 2/10 FC Twente Excelsior 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap X

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda 2

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk 1

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen 1

zo 2/10 VVV-Venlo AZ 2

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag 1

zo 2/10 NEC PSV 2

zo 2/10 FC Groningen Ajax 2

zo 2/10 FC Twente Excelsior 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 30/9 Heracles Almelo De Graafschap 1

za 1/10 Roda JC Kerkrade NAC Breda 1

za 1/10 FC Utrecht RKC Waalwijk 1

za 1/10 Vitesse SC Heerenveen 1

zo 2/10 VVV-Venlo AZ 2

zo 2/10 Feyenoord ADO Den Haag 1

zo 2/10 NEC PSV 2

zo 2/10 FC Groningen Ajax 2

zo 2/10 FC Twente Excelsior 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 9

za 15/10 Ajax AZ

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap

za 15/10 PSV FC Utrecht

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo

zo 16/10 NAC Breda Excelsior

zo 16/10 NEC Vitesse

Door de interlandonderbreking, geen voetbal dit weekend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toch vul ik 'm alvast in:

za 15/10 Ajax AZ 1

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap 1

za 15/10 PSV FC Utrecht 1

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente 2

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen X

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag X

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo 1

zo 16/10 NAC Breda Excelsior 1

zo 16/10 NEC Vitesse X

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 15/10 Ajax AZ 1

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap 1

za 15/10 PSV FC Utrecht 1

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente 2

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen X

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo 1

zo 16/10 NAC Breda Excelsior 1

zo 16/10 NEC Vitesse 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 15/10 Ajax AZ X

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap 1

za 15/10 PSV FC Utrecht 1

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente 2

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen X

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag X

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo 1

zo 16/10 NAC Breda Excelsior 1

zo 16/10 NEC Vitesse X

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 15/10 Ajax AZ 3

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap 2

za 15/10 PSV FC Utrecht 1

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente 2

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen 1

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo 3

zo 16/10 NAC Breda Excelsior 1

zo 16/10 NEC Vitesse 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 15/10 Ajax AZ 1

za 15/10 SC Heerenveen De Graafschap 1

za 15/10 PSV FC Utrecht 1

za 15/10 RKC Waalwijk FC Twente 2

za 15/10 Heracles Almelo FC Groningen 1

zo 16/10 Roda JC Kerkrade ADO Den Haag 1

zo 16/10 Feyenoord VVV-Venlo 1

zo 16/10 NAC Breda Excelsior 2

zo 16/10 NEC Vitesse 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 10

za 22/10 FC Utrecht - SC Heerenveen

za 22/10 ADO Den Haag - NEC

za 22/10 Excelsior - Heracles Almelo

za 22/10 VVV-Venlo - RKC Waalwijk

zo 23/10 Vitesse - PSV

zo 23/10 AZ - Roda JC Kerkrade

zo 23/10 FC Groningen - FC Twente

zo 23/10 Ajax - Feyenoord

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 22/10 FC Utrecht - SC Heerenveen 1

za 22/10 ADO Den Haag - NEC 1

za 22/10 Excelsior - Heracles Almelo 2

za 22/10 VVV-Venlo - RKC Waalwijk X

zo 23/10 Vitesse - PSV X

zo 23/10 AZ - Roda JC Kerkrade 1

zo 23/10 FC Groningen - FC Twente 2

zo 23/10 Ajax - Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites