Jump to content
Minimig met case
 

Minimig met case



De Minimig 1.1 met case, dit is de 4MB-versie met een ARM controller.

De Minimig is een open source FPGA-based Amiga in een heel klein kastje.

Het heeft een aansluiting voor een SD-kaart waardoor je ADF-bestanden kunt draaien, rechtstreeks vanaf SD.

De Minimig is voorzien van 2 PS/2 poorten (muis/toetsenbord voor standaard pc accessoires), VGA uitgang, audio uitgang, seriƫle poort (voor Amigagebruik) en standaard Amiga muis/joystick poort. Je kunt er dus voor kiezen een pc-muis te gebruiken of een originele Amigamuis.

De Minimig is in 2005 gestart als proof-of-concept door de Nederlander Dennis van Weeren.

Meer informatie: http://en.wikipedia.org/wiki/Minimig


Photo Information for Minimig met case


User Feedback

Recommended Comments

Tof apparaat! Werkt ie goed? Waarom is er voor PS/2 gekozen ipv USB? Wie heeft er vandaag de dag nog PS/2-apparaten? :P

Link to comment

USB zal een ander protocol hebben, je kunt wel gebruik maken van USB muizen/toetsenborden door middel van die converterblokjes. Ik schakel deze Minimig met mijn retro p3 pc, die heeft ook ps/2 aansluitingen, dus er hangt een KVM switch tussen om te schakelen.

De minimig werkt uit de kunst. Ik heb nog een kleine modificatie gedaan voor een zogenaamde "SPI mod" waardoor er nog sneller van een SD kaart gelezen kan worden.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...