Jump to content
Sign in to follow this  
TMP

Eredivisie Pool 2010/2011

Recommended Posts

vr 25/2 VVV-Venlo Excelsior 1

za 26/2 Willem II SC Heerenveen 2

za 26/2 Heracles Almelo Vitesse X

za 26/2 Roda JC Kerkrade De Graafschap 1

za 26/2 NAC Breda ADO Den Haag X

zo 27/2 NEC FC Utrecht X

zo 27/2 PSV Ajax 1

zo 27/2 AZ FC Twente X

zo 27/2 Feyenoord FC Groningen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 25/2 VVV-Venlo Excelsior X

za 26/2 Willem II SC Heerenveen 2

za 26/2 Heracles Almelo Vitesse 1

za 26/2 Roda JC Kerkrade De Graafschap 1

za 26/2 NAC Breda ADO Den Haag X

zo 27/2 NEC FC Utrecht X

zo 27/2 PSV Ajax 1

zo 27/2 AZ FC Twente X

zo 27/2 Feyenoord FC Groningen X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 25/2 VVV-Venlo Excelsior X

za 26/2 Willem II SC Heerenveen X

za 26/2 Heracles Almelo Vitesse X

za 26/2 Roda JC Kerkrade De Graafschap 1

za 26/2 NAC Breda ADO Den Haag X

zo 27/2 NEC FC Utrecht 2

zo 27/2 PSV Ajax 2

zo 27/2 AZ FC Twente 1

zo 27/2 Feyenoord FC Groningen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 25/2 VVV-Venlo Excelsior X

za 26/2 Willem II SC Heerenveen 2

za 26/2 Heracles Almelo Vitesse 1

za 26/2 Roda JC Kerkrade De Graafschap 1

za 26/2 NAC Breda ADO Den Haag 2

zo 27/2 NEC FC Utrecht 1

zo 27/2 PSV Ajax 1

zo 27/2 AZ FC Twente 2

zo 27/2 Feyenoord FC Groningen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stand na speelronde 23:

1. Frey 114 pnt. (+6)

2. Hinse 107 pnt. (+4)

3. TMP 103 pnt. (+6)

4. Joost 102 pnt. (+5)

5. RM 101 pnt.(+5)

Stand na speelronde 24:

1. Frey 118 pnt. (+4)

2. Hinse 110 pnt. (+3)

3. TMP 105 pnt. (+2)

3. Joost 105 pnt. (+3)

5. RM 104 pnt.(+3)

Stand na speelronde 25:

1. Frey 121 pnt. (+3)

2. Hinse 112 pnt. (+2)

3. TMP 107 pnt. (+2)

3. Joost 107 pnt. (+2)

3. RM 107 pnt.(+3)

Speelronde 26

vr 4/3 De Graafschap Willem II

za 5/3 Vitesse VVV-Venlo

za 5/3 ADO Den Haag NEC

za 5/3 Excelsior PSV

za 5/3 FC Twente NAC Breda

zo 6/3 SC Heerenveen Feyenoord

zo 6/3 FC Groningen Heracles Almelo

zo 6/3 Ajax AZ

zo 6/3 FC Utrecht Roda JC Kerkrade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ik ga nu al zeggen dat Frey lastig bij te halen zal zijn :'(

vr 4/3 De Graafschap Willem II 1

za 5/3 Vitesse VVV-Venlo 1

za 5/3 ADO Den Haag NEC 1

za 5/3 Excelsior PSV 2

za 5/3 FC Twente NAC Breda 1

zo 6/3 SC Heerenveen Feyenoord X

zo 6/3 FC Groningen Heracles Almelo 1

zo 6/3 Ajax AZ 1

zo 6/3 FC Utrecht Roda JC Kerkrade X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ik heb nog nooit zo'n rare uitslagen gezien als dit seizoen. :P

vr 4/3 De Graafschap Willem II 1

za 5/3 Vitesse VVV-Venlo 1

za 5/3 ADO Den Haag NEC 1

za 5/3 Excelsior PSV 2

za 5/3 FC Twente NAC Breda 1

zo 6/3 SC Heerenveen Feyenoord X

zo 6/3 FC Groningen Heracles Almelo 1

zo 6/3 Ajax AZ 1 1

zo 6/3 FC Utrecht Roda JC Kerkrade 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 4/3 De Graafschap Willem II 1

za 5/3 Vitesse VVV-Venlo 1

za 5/3 ADO Den Haag NEC 1

za 5/3 Excelsior PSV 2

za 5/3 FC Twente NAC Breda 1

zo 6/3 SC Heerenveen Feyenoord X

zo 6/3 FC Groningen Heracles Almelo 1

zo 6/3 Ajax AZ 1

zo 6/3 FC Utrecht Roda JC Kerkrade 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 4/3 De Graafschap Willem II 1

za 5/3 Vitesse VVV-Venlo 1

za 5/3 ADO Den Haag NEC 1

za 5/3 Excelsior PSV 2

za 5/3 FC Twente NAC Breda 1

zo 6/3 SC Heerenveen Feyenoord 2

zo 6/3 FC Groningen Heracles Almelo 1

zo 6/3 Ajax AZ 1

zo 6/3 FC Utrecht Roda JC Kerkrade 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 27

vr 11/3 FC Utrecht FC Groningen

za 12/3 Roda JC Kerkrade AZ

za 12/3 Heracles Almelo Excelsior

za 12/3 Vitesse SC Heerenveen

zo 13/3 Feyenoord NAC Breda

zo 13/3 Willem II Ajax

zo 13/3 NEC PSV

zo 13/3 FC Twente VVV-Venlo

zo 13/3 De Graafschap ADO Den Haag

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 11/3 FC Utrecht FC Groningen X

za 12/3 Roda JC Kerkrade AZ 1

za 12/3 Heracles Almelo Excelsior 1

za 12/3 Vitesse SC Heerenveen X

zo 13/3 Feyenoord NAC Breda 1

zo 13/3 Willem II Ajax 2

zo 13/3 NEC PSV 2

zo 13/3 FC Twente VVV-Venlo 1

zo 13/3 De Graafschap ADO Den Haag 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 11/3 FC Utrecht FC Groningen X

za 12/3 Roda JC Kerkrade AZ 1

za 12/3 Heracles Almelo Excelsior 1

za 12/3 Vitesse SC Heerenveen 2

zo 13/3 Feyenoord NAC Breda 1

zo 13/3 Willem II Ajax 2

zo 13/3 NEC PSV 2

zo 13/3 FC Twente VVV-Venlo 1

zo 13/3 De Graafschap ADO Den Haag 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 11/3 FC Utrecht FC Groningen 1

za 12/3 Roda JC Kerkrade AZ 1

za 12/3 Heracles Almelo Excelsior 1

za 12/3 Vitesse SC Heerenveen X

zo 13/3 Feyenoord NAC Breda 1

zo 13/3 Willem II Ajax 2

zo 13/3 NEC PSV 2

zo 13/3 FC Twente VVV-Venlo 1

zo 13/3 De Graafschap ADO Den Haag X

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 11/3 FC Utrecht FC Groningen X

za 12/3 Roda JC Kerkrade AZ 1

za 12/3 Heracles Almelo Excelsior 1

za 12/3 Vitesse SC Heerenveen 1

zo 13/3 Feyenoord NAC Breda 1

zo 13/3 Willem II Ajax 2

zo 13/3 NEC PSV 2

zo 13/3 FC Twente VVV-Venlo 1

zo 13/3 De Graafschap ADO Den Haag 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 28

vr 18/3 AZ Vitesse

za 19/3 Heracles Almelo SC Heerenveen

za 19/3 VVV-Venlo Willem II

za 19/3 NAC Breda FC Groningen

za 19/3 NEC De Graafschap

zo 20/3 ADO Den Haag Ajax

zo 20/3 Excelsior FC Twente

zo 20/3 PSV FC Utrecht

zo 20/3 Roda JC Kerkrade Feyenoord

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 18/3 AZ Vitesse 1

za 19/3 Heracles Almelo SC Heerenveen 2

za 19/3 VVV-Venlo Willem II 1

za 19/3 NAC Breda FC Groningen X

za 19/3 NEC De Graafschap 1

zo 20/3 ADO Den Haag Ajax 1

zo 20/3 Excelsior FC Twente 2

zo 20/3 PSV FC Utrecht 1

zo 20/3 Roda JC Kerkrade Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 18/3 AZ Vitesse 1

za 19/3 Heracles Almelo SC Heerenveen X

za 19/3 VVV-Venlo Willem II 1

za 19/3 NAC Breda FC Groningen X

za 19/3 NEC De Graafschap 1

zo 20/3 ADO Den Haag Ajax 2

zo 20/3 Excelsior FC Twente 2

zo 20/3 PSV FC Utrecht X

zo 20/3 Roda JC Kerkrade Feyenoord 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 18/3 AZ Vitesse 1

za 19/3 Heracles Almelo SC Heerenveen 1

za 19/3 VVV-Venlo Willem II 1

za 19/3 NAC Breda FC Groningen X

za 19/3 NEC De Graafschap 1

zo 20/3 ADO Den Haag Ajax 1

zo 20/3 Excelsior FC Twente 1

zo 20/3 PSV FC Utrecht 1

zo 20/3 Roda JC Kerkrade Feyenoord 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 18/3 AZ Vitesse 1

za 19/3 Heracles Almelo SC Heerenveen 1

za 19/3 VVV-Venlo Willem II 1

za 19/3 NAC Breda FC Groningen 1

za 19/3 NEC De Graafschap 1

zo 20/3 ADO Den Haag Ajax 1

zo 20/3 Excelsior FC Twente 2

zo 20/3 PSV FC Utrecht 1

zo 20/3 Roda JC Kerkrade Feyenoord 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 29

za 2/4 De Graafschap NAC Breda

za 2/4 Feyenoord AZ

za 2/4 Willem II Roda JC Kerkrade

za 2/4 FC Twente PSV

za 2/4 SC Heerenveen Excelsior

zo 3/4 Ajax Heracles Almelo

zo 3/4 Vitesse NEC

zo 3/4 FC Utrecht ADO Den Haag

zo 3/4 FC Groningen VVV-Venlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 2/4 De Graafschap NAC Breda 1

za 2/4 Feyenoord AZ 1

za 2/4 Willem II Roda JC Kerkrade 2

za 2/4 FC Twente PSV 2

za 2/4 SC Heerenveen Excelsior 1

zo 3/4 Ajax Heracles Almelo 1

zo 3/4 Vitesse NEC X

zo 3/4 FC Utrecht ADO Den Haag 1

zo 3/4 FC Groningen VVV-Venlo 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 2/4 De Graafschap NAC Breda 1

za 2/4 Feyenoord AZ X

za 2/4 Willem II Roda JC Kerkrade 2

za 2/4 FC Twente PSV 1

za 2/4 SC Heerenveen Excelsior 1

zo 3/4 Ajax Heracles Almelo 1

zo 3/4 Vitesse NEC X

zo 3/4 FC Utrecht ADO Den Haag 1

zo 3/4 FC Groningen VVV-Venlo 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 2/4 De Graafschap NAC Breda 1

za 2/4 Feyenoord AZ 1

za 2/4 Willem II Roda JC Kerkrade 2

za 2/4 FC Twente PSV X

za 2/4 SC Heerenveen Excelsior 1

zo 3/4 Ajax Heracles Almelo 1

zo 3/4 Vitesse NEC 1

zo 3/4 FC Utrecht ADO Den Haag X

zo 3/4 FC Groningen VVV-Venlo 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zal hem ook maar invullen, anders vergeet ik het ook:

za 2/4 De Graafschap NAC Breda 1

za 2/4 Feyenoord AZ X

za 2/4 Willem II Roda JC Kerkrade 2

za 2/4 FC Twente PSV X

za 2/4 SC Heerenveen Excelsior 1

zo 3/4 Ajax Heracles Almelo 1

zo 3/4 Vitesse NEC X

zo 3/4 FC Utrecht ADO Den Haag 1

zo 3/4 FC Groningen VVV-Venlo 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speelronde 30

vr 8/4 AZ - NAC Breda

za 9/4 ADO Den Haag - Vitesse

za 9/4 Excelsior - De Graafschap

za 9/4 Willem II - Heracles Almelo

za 9/4 VVV-Venlo - NEC

zo 10/4 FC Twente - Roda JC Kerkrade

zo 10/4 Ajax - FC Groningen

zo 10/4 FC Utrecht - Feyenoord

zo 10/4 PSV - SC Heerenveen

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 8/4 AZ - NAC Breda 1

za 9/4 ADO Den Haag - Vitesse 1

za 9/4 Excelsior - De Graafschap 1

za 9/4 Willem II - Heracles Almelo X

za 9/4 VVV-Venlo - NEC 1

zo 10/4 FC Twente - Roda JC Kerkrade 1

zo 10/4 Ajax - FC Groningen 1

zo 10/4 FC Utrecht - Feyenoord X

zo 10/4 PSV - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 8/4 AZ - NAC Breda 1

za 9/4 ADO Den Haag - Vitesse 1

za 9/4 Excelsior - De Graafschap X

za 9/4 Willem II - Heracles Almelo X

za 9/4 VVV-Venlo - NEC 2

zo 10/4 FC Twente - Roda JC Kerkrade 1

zo 10/4 Ajax - FC Groningen 1

zo 10/4 FC Utrecht - Feyenoord 1

zo 10/4 PSV - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 8/4 AZ - NAC Breda 1

za 9/4 ADO Den Haag - Vitesse 1

za 9/4 Excelsior - De Graafschap X

za 9/4 Willem II - Heracles Almelo 2

za 9/4 VVV-Venlo - NEC 2

zo 10/4 FC Twente - Roda JC Kerkrade 1

zo 10/4 Ajax - FC Groningen 1

zo 10/4 FC Utrecht - Feyenoord 1

zo 10/4 PSV - SC Heerenveen 1

Ik zal proberen de scores dit weekend te updaten ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

vr 8/4 AZ - NAC Breda 1

za 9/4 ADO Den Haag - Vitesse 1

za 9/4 Excelsior - De Graafschap X

za 9/4 Willem II - Heracles Almelo 2

za 9/4 VVV-Venlo - NEC 1

zo 10/4 FC Twente - Roda JC Kerkrade 1

zo 10/4 Ajax - FC Groningen 1

zo 10/4 FC Utrecht - Feyenoord X

zo 10/4 PSV - SC Heerenveen 1

Share this post


Link to post
Share on other sites