Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zit ik een paar weken geleden een onvolledige opname van Hans Kazán te kopiëren, ontdek ik wat later dat de volledige uitzending op Youtube staat. Ik loop tegen 'In de hoofdrol' met Jos Brink aan: ook op Youtube (beeld niet stabiel, maar kom: het staat er toch maar, voor iedereen zomaar aanklikbaar). 
 
We hebben misschien allemaal wel een paar favoriete uploaders op Youtube - erger nog, nogal wat van ons zijn er zelf actief! - maar er zijn ook heel wat uploads waar wellicht niet iedereen zich van bewust is. Niet omdat het ons niet interesseert, maar omdat er nu eenmaal duizenden programmatitels zijn waar je op zou kunnen zoeken, en je moeilijk dagelijks, wekelijks of maandelijks alle mogelijke zoekwoorden weer eens kan ingeven in de hoop dat er wat nieuws is bijgekomen.
 
Daarom vraag ik me af of het een goed idee zou zijn om wat links te verzamelen naar interessante uploads die we tegenkomen. Geen DVD-spul natuurlijk, maar het echte werk: bandkopieën dus. Dan maken we daar een draadje topic van.

 

Is dat wat?

Posted

 

 

Ik vind trouwens 99% van de uploads van anderen niet om aan te zien, ik ga ook nooit dit soort dingen zoeken/kijken op YouTube.

 

Mag ik vragen waarom niet? :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...