Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

gestart

Hoi! Ik heb pas geleden een tweedehands Videopac G7000 gekocht, maar ik krijg hem niet aan de praat. Ik heb hem aangesloten met de antennekabel aan het apparaat, en ik ging ervan uit dat deze zou werken op een van de twee tv's in huis. Helaas komt er geen signaal. Ik hoor of zie geen teken van leven op de tv of het apparaat. Weet iemand wat misschien het probleem zou kunnen zijn? 

gepost

Je moet bij zo een oude computer als hij aan staat natuurlijk wel het goede kanaal opzoeken. Normaal gesproken zit er een modulator bij die je op de antenneingang van je TV aansluit. 

  • 4 weeks later...
gepost

En ga er ook vanuit dat geen enkele moderne TV in je huis het signaal kan oppakken. Is te analoog en de televisies te digitaal (ben geen electro/tv expert dus vandaar de ietwat simpele uitleg)

Het beste om te testen is toch altijd nog een ouderwetse CRT en ik heb het voorheen ook wel gedaan met een wat oudere ISA/PCI televisie kaart.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...