Ga naar inhoud

Welkom op Retroforum
Registreer je vandaag nog en doe mee in deze gezellige community die gaat over alles wat retro is. Heb je al een account? klik dan hier om in te loggen. - Heb je nog geen account? Waar wacht je nog op? Het is geheel gratis! Klik hier en maak een account aan.

Fotowedstrijd

Stem nu mee: welke ingezonden foto is de mooiste? Klik hier

Laatste Voorstelling 2003


  • Gesloten Topic Topic gesloten
3 replies to this topic

#1
Giovanni

  • User
  • Pong

    Pip
  • 29 posts
  • Console:Nintendo 64
Na het bekijken van de documantaire "De herfst van Bassie en Adriaan" vraag ik me af wie van jullie toen bij deze voorstelling aanwezig waren en wat jullie er toen van vonden. Ik ben er zelf niet naar toe geweest maar als ik de beelden zie, zie ik dat het een vrij emotioneel afscheid was.

(Weet niet zeker of er al een soortgelijk topic bestaat dus mijn excuses voor mocht dit het geval zijn)

#2
Logitech

  • User
  • Space War

    Pip Pip Pip
  • 197 posts
  • LocatieVarsseveld - Oude ijsselstreek - Achterhoek - Gelderland - Nederland
  • Console:Nintendo GameCube & Windows 3.11
Was er niet bij, hadden wel kaarten voor de officiele afscheidsvoorstelling besteld & toen ik hoorde dat dat niet doorging, kon ik serieus wel huilen haha :P
Volgens m'n vader was ik boos op adriaan, heel egoistisch maar goed, ik was toen... 7 a 8 jaar dus opzich, heb ik me dat zelf al weer vergeven, door de leeftijd haha :)

#3
samba-boy

  • User
  • Frogger

  • 2898 posts
  • LocatieDen Bosch
  • Console:SNES


Ik had, ten tijde van de reclames op Kindernet/Nickelodeon voor het optreden in Hellendoorn, een héél raar voorgevoel. Let wel, dit was nog ver vóór alle heisa over Aad's ziekte begon, volgens mij nog zelfs voor het afscheidsoptreden was aangekondigd in. En ik, amper 8 jaar oud, bijna smekend dat ik met mijn moeder naar Hellendoorn mocht, kon me niet schelen hoe, ik MOEST daar gewoon heen. En zoiets had ik nog nooit meegemaakt dat ik persé, haast als een verwend kind, liep te janken dat ik ergens NIET heen mocht. Het afscheidsoptreden bleek het uiteindelijk te worden.
Doei Afbeelding

#4
MichaelB

  • User
  • Breakout

    Pip Pip
  • 94 posts
  • Console:Windows XP
ik voel me nog klote dat ik niet naar die afscheidvoorstellingen ben geweest en ook niet naar die tentoonstelling in het Tv museum ofzo

Tweetbox