Ga naar inhoud

Stelling van vandaag: Sesamstraat krijgt nieuwe bewoners


Wat denk jij over de nieuwe karakters in Sesamstraat?  

8 leden hebben gestemd

  1. 1. Wat denk jij over de nieuwe karakters in Sesamstraat?

    • Kan me geen reet schelen
      4
    • Ik vind het klote, weg met die nieuwe zooi!
      3
    • Geweldig!
      1
    • Sesamstraat? Wat is dat?
      0


Aanbevolen berichten

gestart

Ik las net op teletekst dat Sesamstraat WEEEER nieuwe poppenkarakters krijgt, genaamd Angsthaas, en Stuntkip (Ops SBS stond KUNSTkip, gekke campingzender :P)

Wat vind JIJ van dit bericht?

Ik vind het klote, want ik vond Purk ook al niet zo geslaagd, wel schattig, maar niet geslaagd.

OH JA, WAT IK ER NET BIJ HOOR: Sesamstraat wordt verlengd van een aflevering van 15 tot 25 minuten (Net als in 1976, in de eerste jaren Sesamstraat op Nederland 1) Het is toch ongelofelijk?

De poll is open voor 3 dagen.

gepost

Sesamstraat is bedoeld voor kleine kinderen. Het kan mij dus geen reet schelen wie er in die poppenkast bijkomt

gepost
Sesamstraat is bedoeld voor kleine kinderen. Het kan mij dus geen reet schelen wie er in die poppenkast bijkomt

Bassie en Adriaan ook :P

gepost

Ja, daar heb je een punt, Twice. Maar toch blijft het leuk. Kwestie van smaak natuurlijk, en over smaak valt te twisten. ;)

gepost
[..]

Bassie en Adriaan ook :P

Bassie en Adriaan zijn geen poppen en kan dus ook door jong en oud worden bekeken. Maar iemand die op onze leeftijd nog naar dansende en springende poppen kijkt en zich daar druk over maakt vind ik redelijk kansloos ;)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...