gabber Posted April 17, 2004 Posted April 17, 2004 Ik zag toevallig dat mijn zusje een oude ARCADE videoband aan het kijken was. Daar stond B en A reclame op. Die luidde: B en A in het wilde westen nu op video en video cd. B en A op vcd? Ik wist niet dat dat bestond. Weet iemand hier misschien iets van?
djkoelkast Posted April 17, 2004 Posted April 17, 2004 Ik zag toevallig dat mijn zusje een oude ARCADE videoband aan het kijken was. Daar stond B en A reclame op. Die luidde: B en A in het wilde westen nu op video en video cd. B en A op vcd? Ik wist niet dat dat bestond. Weet iemand hier misschien iets van? welke band is dat? ik heb er nog nooit van gehoord!
Hinse Posted April 17, 2004 Posted April 17, 2004 Ik zag toevallig dat mijn zusje een oude ARCADE videoband aan het kijken was. Daar stond B en A reclame op. Die luidde: B en A in het wilde westen nu op video en video cd. B en A op vcd? Ik wist niet dat dat bestond. Weet iemand hier misschien iets van? De reis door Europa is ook (gedeelteijk) op vcd (laser sics werd dat ook wel genoemd) uitgebracht
heidbuurt Posted April 17, 2004 Posted April 17, 2004 Ik zag toevallig dat mijn zusje een oude ARCADE videoband aan het kijken was. Daar stond B en A reclame op. Die luidde: B en A in het wilde westen nu op video en video cd. B en A op vcd? Ik wist niet dat dat bestond. Weet iemand hier misschien iets van? Bijna de hele serie van De reis vol verassingen is op VCD verschenen, behalve het deel "B&A op zoek in Amerika" en zoals Hinse al zei, ook deel 1 van Europa is op VCD verschenen (allemaal oude versies trouwens..).
Wer-Al_Zwowe Posted April 18, 2004 Posted April 18, 2004 [..]De reis door Europa is ook (gedeelteijk) op vcd (laser sics werd dat ook wel genoemd) uitgebracht Offtopic: Sorry, maar VCD en Laserdisc is echt niet hetzelfde. Een VCD is een CD met een film in mpeg 1 formaat er op. En een laserdisc is een soort van LP die met een laser te lezen is (dus stukken groter dan een CD). Verder is een Laserdisk analoog en een VCD digitaal. Ontopic: Ik heb nooit geweten dat er VCD's van Bassie en Adriaan te koop geweest zijn. Zouden ze nu nog ergens in aanbiedingsbakken liggen?
Hinse Posted April 18, 2004 Posted April 18, 2004 [..]Bijna de hele serie van De reis vol verassingen is op VCD verschenen, behalve het deel "B&A op zoek in Amerika" en zoals Hinse al zei, ook deel 1 van Europa is op VCD verschenen (allemaal oude versies trouwens..). En jij gaat me zeker nu vertellen dat je die allemaal hebt /me inbraakplan voorbereidt
heidbuurt Posted April 18, 2004 Posted April 18, 2004 [..]En jij gaat me zeker nu vertellen dat je die allemaal hebt * Hinse inbraakplan voorbereidt Ik zeg niks :
Uncle Ar Posted April 18, 2004 Posted April 18, 2004 Die van de Reis door Europa heb ik ooit door ''puur toeval'' gekocht.
MaartenF Posted April 19, 2004 Posted April 19, 2004 Wanneer verschenen die video-CD's eigenlijk? En hoe speelden ze die af? Via de computer?
gabber Posted April 19, 2004 Author Posted April 19, 2004 Inderdaad, ik had ze ook nog nooit gezien. Ik wist niet eens dat die dingen al bestonden in 1995. En zo'n speler heb ik ooknog nooit gezien. vroeger. Alleen de dvd spelers van nu spelen ze wel weer af. Maar ja, zoals jullie weten wilde Adriaan altijd met alles modern zijn!
Hinse Posted April 19, 2004 Posted April 19, 2004 Je had vroeger aparte VideoCD spelers waarmee je VCD's kon afspelen, maar de meeste mensen hadden een gecombineerde CD-i speler. Daarmee kon je ook VCD's afspelen.
djkoelkast Posted April 19, 2004 Posted April 19, 2004 Het kon ook op deze spelers: Laserdisc speler CD-I speler met FMV (Full Motion Video) cartridge Commodore Amiga CD32 met FMV cartridge en op de pc en idd op video-cd spelers...
Freek Posted April 20, 2004 Posted April 20, 2004 Je had vroeger aparte VideoCD spelers waarmee je VCD's kon afspelen, maar de meeste mensen hadden een gecombineerde CD-i speler. Daarmee kon je ook VCD's afspelen. Kan dat tegenwoordig ook op een DVD speler?
djkoelkast Posted April 20, 2004 Posted April 20, 2004 [..]Kan dat tegenwoordig ook op een DVD speler? De meeste DVD spelers spelen nu ook VCD en SVCD SVCD iets minder vaak, VCD eigenlijk wel bijna alle, alleen de kwaliteit is natuurlijk een heel stuk minder dan DVD.
Lorenzo Posted April 20, 2004 Posted April 20, 2004 [..]De meeste DVD spelers spelen nu ook VCD en SVCD SVCD iets minder vaak, VCD eigenlijk wel bijna alle, alleen de kwaliteit is natuurlijk een heel stuk minder dan DVD. Hé, leuk is dat; zeg! Ik kijk effe naar mijn DVD-speler, devolgende dingen kan hij afspelen : DVD VIDEO-CD CD PLAYER Dus ik kan ook video-cd's bekijken, ook al heb ik er geen Zijn die nog bestelbaar/te koop ?! Ben es benieuwd. En wat is het verschil tussen een DVD en een VIDEOCD ?!
Uncle Ar Posted April 20, 2004 Posted April 20, 2004 Dus ik kan ook video-cd's bekijken, ook al heb ik er geen Zijn die nog bestelbaar/te koop ?! Ben es benieuwd. En wat is het verschil tussen een DVD en een VIDEOCD ?! Zoals DJ als zegt, de kwaliteit is een stuk minder, er zitten geen extra's noch menu's op, MAAR ze zijn ook niet geremasterd, dus de oude muziek is te horen!
djkoelkast Posted April 20, 2004 Posted April 20, 2004 Video CD: Video: 1150 kbit/sec MPEG-1 352 x 288 pixels 25 frames/second Audio: 44100 Hz 224 kbit/sec MPEG-1 Layer2 Size: 10 MB/min DVD: 3000~9000 kbit/s MPEG-2 720 x 480 pixels 25 frames/second Audio: MP1, MP2, AC3, DTS, PCM, 192-448 kbit/s Size: 30 - 70 MB/min
gabber Posted May 2, 2004 Author Posted May 2, 2004 Waarom zijn de laatste twee dubbel-vcd's en die andere niet? Ze duren toch allemaal even lang?
samba-boy Posted May 24, 2004 Posted May 24, 2004 Waarom zijn de laatste twee dubbel-vcd's en die andere niet? Ze duren toch allemaal even lang? ja,hoe komt dat? heidbuurt jij weet er meer van!
heidbuurt Posted May 24, 2004 Posted May 24, 2004 [..]ja,hoe komt dat? heidbuurt jij weet er meer van! Hhm.. Ik heb eigenlijk geen idee. Misschien hebben ze de laatste twee VCD's wel anders bewerkt, dat het meer mb in beslag nam.
djkoelkast Posted May 24, 2004 Posted May 24, 2004 [..]Hhm.. Ik heb eigenlijk geen idee. Misschien hebben ze de laatste twee VCD's wel anders bewerkt, dat het meer mb in beslag nam. ik denk dat de eerste videocd 1.0 zijn en de laatste het betere videocd 2.0 formaat, zit ook weer kwaliteitsverschil in, kwam erg op in die tijd, maar heeft het nooit gehaald
heidbuurt Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 Kun je nog aan die dingen komen? Ze zijn niet meer gewoon in de winkels te koop, maar op internet zie ik ze zo nu en dan wel aangeboden.
djkoelkast Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 [..]Ze zijn niet meer gewoon in de winkels te koop, maar op internet zie ik ze zo nu en dan wel aangeboden. en als jij ze ziet dan waarschuw je mij direct!
Johnny B2 Good Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 Ik kan op mijn discman VCD's afspelen, dus zo'n optie bestaat ook nog.
heidbuurt Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 [..]en als jij ze ziet dan waarschuw je mij direct! haha oke, is goed
samba-boy Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 [..] he, je mag niet aleen smileys in een bericht plaatsen!!
Uncle Ar Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 he, je mag niet aleen smileys in een bericht plaatsen!! PAS OP! Je hebt het hier wel tegen DE BAAS van dit forum! En die mag doen wat hij wil. De regels komen tenslotte van hemzelf.
Hinse Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 Dat zei ik ook eens, maar in de FAQ staat dat nergens "We zijn geen Fok!" zei DJkoelkast destijds Niet slijmen Uncle Ar
Uncle Ar Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 Niet slijmen Uncle Ar Oh, je had me euh ...... al door zie ik.
djkoelkast Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 [..]he, je mag niet aleen smileys in een bericht plaatsen!! ik mag ALLES hier >
samba-boy Posted May 26, 2004 Posted May 26, 2004 [..]ik mag ALLES hier > ... even over de VCD, ik heb die reclame ook gezien maaar op de video-band pico en het geheim van de gouden tempel. die is van CNR uit 1995. hele leuke film .
PAV Posted May 27, 2004 Posted May 27, 2004 [..]ik mag ALLES hier > Maar als jij je niet aan je eigen regels houdt, waarom zouden wij dat dan wél doen?
djkoelkast Posted May 27, 2004 Posted May 27, 2004 [..]Maar als jij je niet aan je eigen regels houdt, waarom zouden wij dat dan wél doen? omdat ik jullie ban als jullie je er niet aan houden whahahahahahaha > ik ben GENIAAL nee onzin, als we gaan zeuren om 1 post met louter smilies (die wel degelijk nut hebben in dit geval)... zou ik ook niet doen... Wel als iemand steeds alleen maar antwoord met smilies en het geen enkel doel heeft... Bovendien staat er niets specifiek over in de FAQ, we zijn geen Fok!. Zolang het een keertje gebeurt is er niets aan de hand en het moet wel ergens op slaan...
samba-boy Posted June 16, 2004 Posted June 16, 2004 DJ, ik heb vcds gevonden: http://www.marktplaats.nl/ cool he? p.s. je kan ze los kopen!! zoek op bassie. edit: stom, die was juist op ZOEK naar de vcds
djkoelkast Posted June 16, 2004 Posted June 16, 2004 DJ, ik heb vcds gevonden:http://www.marktplaats.nl/ cool he? p.s. je kan ze los kopen!! zoek op bassie. edit: stom, die was juist op ZOEK naar de vcds ha, ja, ik weet ervan...
samba-boy Posted June 16, 2004 Posted June 16, 2004 [..]ha, ja, ik weet ervan... dat betekent dat.....jij...... die oproep hebt geplaatst *schaamt zich dood*.....
Hinse Posted June 16, 2004 Posted June 16, 2004 De advertentie over B&A vcd's die ik zag is zeker weten NIET van djkoelkast, alleen al door het simpele feit dat er taalfouten in staan.
djkoelkast Posted June 16, 2004 Posted June 16, 2004 [..]dat betekent dat.....jij...... die oproep hebt geplaatst *schaamt zich dood*..... nee, ik zie die advertenties ook elke keer en dan denk ik: wauw en dan is de teleurstelling weer daar
Recommended Posts