Jump to content
Sign in to follow this  
randy_roes

Vuelta a Espana 2011 Poule

Recommended Posts

Vuelta a Espana 2011 Poule

We organiseren opnieuw een wielren-poule voor de Vuelta anno 2011.

Opzet

Je kiest 15 renners + 3 reserve(s) voor de Vuelta.

Per etappe worden er punten verdeeld. Als een renner uit jouw ploeg in de top 10 eindigt verdient hij punten.

1e plaats: 15 punten

2e plaats: 11 punten

3e plaats: 9 punten

4e plaats: 7 punten

5e plaats: 6 punten

6e plaats: 5 punten

7e plaats: 4 punten

8e plaats: 3 punten

9e plaats: 2 punten

10e plaats: 1 punt

Voor de ploegentijdrit krijg je per renner in de winnende ploeg 10 punten, per renner in de tweede ploeg 5 punten en per renner in de derde ploeg 1 punt.

Je krijgt ook nog 3 punten als je de leider in het algemeen klassement in jouw ploeg hebt, 1 punt als je de leider in het bergklassement, combinatie of het puntenklassement van de dag in je team hebt zitten.

Ook over de eindstand worden deze punten nog vergeven. (voor de algemene eindstand zullen dubbele punten voor de top 10 worden uitgereikt, voor de top 10 van zowel punten-, combinatie- en bergklassement krijg je de gewone puntentelling)

De reserves worden ingezet zodra een renner uit je ploeg opgeeft, je krijgt dan vanaf de volgende etappe punten voor deze renner.

Let hierbij wel op de volgorde van je reserves, wie eerst staat, wordt eerst gebruikt.

Op elk van de 2 rustdagen krijgen de deelnemers de mogelijkheid 1 wissel door te voeren in hun team, zo kan je proberen wat extra punten te verdienen.

Bij deze wissels mag je een renner kiezen die nog niet in jouw ploeg zit en deze omwisselen met een renner in jouw ploeg die ondermaats presteert.

Als je voor een rustdag reeds renners hebt verloren in je ploeg, wordt de renner die je vervangt terug bij je reserves gestoken

Om meer mensen een mogelijkheid te geven om een competitieve ploeg samen te stellen is er ook een klein hints-systeem.

Dit systeem werkt als volgt: je mag 6 "punten" uitgeven, deze doe je door MIJ een pm te sturen met de vraag naar een hint.

Je kan 3 types hints krijgen.

- je stuurt je ploeg en vraagt een extra renner die zeker in de ploeg moet (3 "punten")

- je stuurt je ploeg en vraagt een renner die overbodig is in je ploeg (1 "punt")

- je stuurt je ploeg NIET en vraagt een renner die zeker in de ploeg moet (2 "punten")

Deze hints en de "punten" worden NIET in de algemene score verrekend, maar zullen op het einde van de poule worden gebruikt indien er gelijke standen zijn.

Let hier ook wel bij op, ik heb geen kristallen bol, en weet dus niet 100% zeker wie etappes zal winnen, maar als het helpt dan kan je er maar voordeel uit halen.

Jullie kunnen de ploegen inzenden via pm, zodra jullie willen met als deadline zaterdag 20 augustus om 12.00

De winnaar van de poule ontvangt een zéér begeerlijke award (deze bespreken we nog in het topic).

Indien we minder dan 6 deelnemers hebben krijgen plaatsen 1 en 2 awards, indien we met meer dan 6 deelnemers zijn krijgt ook plaats 3 een award

Laat zeker weten of je meedoet aan de poule, in dit topic!

In de onderstaande posts krijgen jullie het ritoverzicht en de deelnemende renners van de Vuelta 2011.

Veel succes!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ritoverzicht Vuelta a Espana 2011

1 - 20/08 - Benidorm – Benidorm (ploegentijdrit)

2 - 21/08 - La Nucia – Playas de Orihuela

3 - 22/08 - Petrer – Totana

4 - 23/08 - Baza – Sierra Nevada

5 - 24/08 - Sierra Nevada – Valdepenas de Jaen

6 - 25/08 - Ubeda – Cordoue

7 - 26/08 - Almaden – Talavera de la Reina

8 - 27/08 - Talavera de la Reina – San Lorenzo de El Escorial

9 - 28/08 - Villacastin – Sierra de Bejar

10 - 29/08 - Salamanque – Salamanque (tijdrit)

11 - 31/08 - Verin – Manzaned

12 - 01/09 - Ponteareas – Pontevedra

13 - 02/09 - Sarria – Ponferrada

14 - 03/09 - Astorga – La Farrapona

15 - 04/09 - Aviles – Angliru

16 - 06/09 - Villa Romana La Olmeda – Haro

17 - 07/09 - Faustino V – Pena Cabarga

18 - 08/09 - Solares – Noja

19 - 09/09 - Noja – Bilbao

20 - 10/09 - Bilbao – Vitoria

21 - 11/09 - Circuit de Jarama – Madrid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voorlopige deelnemerslijst

(deze lijst bestaat uit reeds bevestigde deelnames, preselecties en geruchten, ze is dus zeker niet helemaal correct, maar je kan er wel al mee beginnen puzzellen.

1: Andalucia - Caja Granada

1 ROSENDO PRADO, Jesus

2 PALOMARES VILLAPLANA, Adrian

3 ROLDAN, Jose Luis Carmona

4 CABELLO BAENA, Antonio

5 BERNABEU ARMENGOL, David

6 BENITEZ, José Alberto Roman

7 PIEDRA PEREZ, Antonio

8 TORIBIO, Jose Vicente

9 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose

2: Ag2R - La Mondiale

11 BONNAFOND, Guillaume

12 CHAMPION, Dimitri

13 DESSEL, Cyril

14 HOUANARD, Steve

15 LELAY, David

16 MONDORY, Lloyd

17 MONTAGUTI, Matteo

18 PERGET, Mathieu

19 ROCHE, Nicolas

3: BMC Racing Team

21 KROON, Karsten

22 PHINNEY, Taylor

23 AVERMAET, Greg Van

24 KROON, Karsten

25 ,

26 ,

27 ,

28 ,

29 ,

4: Cofidis

31 DUMOULIN, Samuel

32 MATE MARDONES, Luis Angel

33 MONCOUTIÉ, David

34 BAGOT, Yoann

35 EDET, Nicolas

36 MONIER, Damien

37 SARAMOTINS, Aleksejs

38 SIJMENS, Nico

39 FOUCHARD, Julien

5: Euskaltel - Euskadi

41 ANTON HERNANDEZ, Igor

42 AZANZA SOTO, Jorge

43 CAZAUX, Pierre

44 ISASI FLORES, Inaki

45 MARTINEZ DE ESTEBAN, Egoi

46 NIEVE ITURALDE, Mikel

47 OROZ UGALDE, Juan José

48 TXURRUKA, Amets

49 VERDUGO MARCOTEGUI, Gorka

6: Geox-TMC Transformers

51 ARDILA, Mauricio Alberto Cano

52 BLANCO RODIGUEZ, David

53 BRANDLE, Matthias

54 COBO ACEBO, Juan Jose

55 FUENTE RASILLA, David De La

56 DUARTE AREVALO, Fabio Andres

57 DURAN, Arkaitz Aroca

58 FELLINE, Fabio

59 GUTIÉRREZ GUTIÉRREZ, David

60 KOZONTCHUK, Dmitry

61 MENCHOV, Denis

62 RATTO, Daniele

63 SASTRE, Carlos

64 VALLS FERRI, Rafael

7: HTC - High Road

61 CAVENDISH, Mark

62 HOWARD, Adam Leigh

63 MARTIN, Tony

64 VELITS, Martin

65 ,

66 ,

67 ,

68 ,

69 ,

8: Katusha

71 KARPETS, Vladimir

72 HORRACH RIPPOLL, Joan

73 KUSCHYNSKI, Aleksandr

74 LOSADA ALGUACIL, Alberto

75 MORENO FERNANDÉZ, Daniel

76 VORGANOV, Eduard

77 TROFIMOV, Yuri

78 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin

79 PLIUSCHIN, Alexandr

80 PAOLINI, Luca

9: Lampre - ISD

81 SCARPONI, Michele

82 NIEMIEC, Przemyslaw

83 MARZANO, Marco

84 SPEZIALETTI, Alessandro

85 PIETROPOLLI, Daniele

86 RIGHI, Daniele

87 KVACHUK, Oleksandr

88 PEREZ ARRIETA, Aitor

89 PETACCHI, Alessandroµ

10: LEOPARD TREK

91 BENNATI, Daniele

92 MONFORT, Maxime

93 VIGANO, Davide

94 CANCELLARA, Fabian

95 FUGLSANG, Jakob

96 ZAUGG, Oliver

97 WAGNER, Robert

98 GRADY, Stuart O'

99 ROHREGGER, Thomas

11: Liquigas - Cannondale

101 AGNOLI, Valerio

102 CAPECCHI, Eros

103 CARUSO, Damiano

104 DALTO, Mauro Da

105 NIBALI, Vincenzo

106 SAGAN, Peter

107 MARANGONI, Alan

108 WURF, Cameron

109 NERZ, Dominik

12: Team Movistar

111 BRUSEGHIN, Marzio

112 ERVITI OLLO, Imanol

113 GARCIA ACOSTA, José Vicente

114 INTXAUSTI, Benat

115 KIRYIENKA, Vasil

116 KONOVALOVAS, Ignatas

117 LASTRAS GARCIA, Pablo

118 LOPEZ GARCIA, David

119 MADRAZO, Angel Ruiz

120 PARDILLA BELLON, Sergio

121 PLAZA MOLINA, Ruben

122 SAMOILAU, Branislau

13: Omega Pharma-Lotto

121 BROECK, Jurgen Van Den

122 VANDEWALLE, Jurgen

123 GREEF, Francis De

124 DOCKX, Gert

125 KAISEN, Olivier

126 BAKELANTS, Jan

127 REYNES MIMO, Vicente

128 HANSEN, Adam

129 LANG, Sebastian

14: Team Astana

131 KASHECHKIN, Andrey

132 KESSIAKOFF, Fredrik

133 ,

134 ,

135 ,

136 ,

137 ,

138 ,

139 ,

15: Quickstep Cycling Team

141 BOONEN, Tom

142 CHAVANEL, Sylvain

143 MAAR, Marc De

144 WEERT, Kevin De

145 ,

146 ,

147 ,

148 ,

149 ,

16: Rabobank ProTeam

151 BARREDO LLAMAZALES, Carlos

152 BRESCHEL, Matti

153 FREIRE, Oscar Gomez

154 GARATE, Juan Manuel

155 KRUIJSWIJK, Steven

156 MARTENS, Paul

157 MOLLEMA, Bauke

158 SANCHEZ GIL, Luis Leon

159 SLAGTER, Tom Jelte

17: Saxo Bank - Sungard

161 HAEDO, Juan Jose

162 HAEDO, Lucas Sebastian

163 ,

164 ,

165 ,

166 ,

167 ,

168 ,

169 ,

18: Skil-Shimano

171 CURVERS, Roy

172 KORT, Koen De

173 DOI, Yukihiro

174 FROHLINGER, Johannes

175 GENIEZ, Alexandre

176 GESCHKE, Simon

177 KITTEL, Marcel

178 TIMMER, Albert

179 VEELERS, Tom

19: Team Sky

181 WIGGINS, Bradley

182 CIONI, Dario

183 FROOME, Christopher

184 LÖFKVIST, Thomas

185 POSSONI, Morris

186 STANNARD, Ian

187 SUTTON, Christopher

188 ZANDIO ECHAIDE, Xabier

189 ARVESEN, Kurt-Asle

20: Team Garmin - Cervélo

191 HUSHOVD, Thor

192 MEVEL, Christophe Le

193 MARTIN, Daniel

194 ,

195 ,

196 ,

197 ,

198 ,

199 ,

21: Radio Shack

201 BRAJKOVIC, Janez

202 BUSCHE, Matthew

203 HUNTER, Robert

204 IRIZAR ARANBURU, Markel

205 KLÖDEN, Andréas

206 LEQUATRE, Geoffroy

207 MACHADO, Tiago

208 PAULINHO, Sergio Miguel Moreira

209 OLIVEIRA, Nelson

210 ZUBELDIA AGIRRE, Haimar

22: Vacansoleil - DCM

211 GARDEYN, Gorik

212 DEVOLDER, Stijn

213 CARRARA, Matteo

214 BELKOV, Maxim

215 ANZA, Santo

216 GOLAS, Michal

217 KEIZER, Martijn

218 POELS, Wout

219 PIDGORNYY, Ruslan

220 MOSQUERA MIGUEZ, Ezequiel

221 LIGTHART, Pim

222 LAGUTIN, Sergey

223 LEIJEN, Joost Van

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoals gewoonlijk zijn de Spanjaarden zeer snel met het updaten van de deelnemerslijst...

Er zijn al wat updates, dus hier is de vernieuwde deelnemerslijst, ookal is deze nog niet volledig:

Andalucia - Caja Granada

1 ROSENDO PRADO, Jesus

2 PALOMARES VILLAPLANA, Adrian

3 ROLDAN, Jose Luis Carmona

4 CABELLO BAENA, Antonio

5 BERNABEU ARMENGOL, David

6 BENITEZ, José Alberto Roman

7 PIEDRA PEREZ, Antonio

8 TORIBIO, Jose Vicente

9 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose

Ag2R - La Mondiale

11 BONNAFOND, Guillaume

12 CHAMPION, Dimitri

13 DESSEL, Cyril

14 HOUANARD, Steve

15 LELAY, David

16 MONDORY, Lloyd

17 MONTAGUTI, Matteo

18 PERGET, Mathieu

19 ROCHE, Nicolas

BMC Racing Team

21 KROON, Karsten

22 PHINNEY, Taylor

23 AVERMAET, Greg Van

24 ,

25 ,

26 ,

27 ,

28 ,

29 ,

Cofidis

31 DUMOULIN, Samuel

32 MATE MARDONES, Luis Angel

33 MONCOUTIÉ, David

34 BAGOT, Yoann

35 EDET, Nicolas

36 CUSIN, Remi

37 SARAMOTINS, Aleksejs

38 SIJMENS, Nico

39 FOUCHARD, Julien

Euskaltel - Euskadi

41 ANTON HERNANDEZ, Igor

42 AZANZA SOTO, Jorge

43 CAZAUX, Pierre

44 ISASI FLORES, Inaki

45 MARTINEZ DE ESTEBAN, Egoi

46 NIEVE ITURALDE, Mikel

47 OROZ UGALDE, Juan José

48 TXURRUKA, Amets

49 VERDUGO MARCOTEGUI, Gorka

Geox-TMC Transformers

51 ARDILA, Mauricio Alberto Cano

52 BLANCO RODIGUEZ, David

53 BRANDLE, Matthias

54 COBO ACEBO, Juan Jose

55 FUENTE RASILLA, David De La

56 DUARTE AREVALO, Fabio Andres

57 DURAN, Arkaitz Aroca

58 FELLINE, Fabio

59 GUTIÉRREZ GUTIÉRREZ, David

60 KOZONTCHUK, Dmitry

61 MENCHOV, Denis

62 RATTO, Daniele

63 SASTRE, Carlos

64 VALLS FERRI, Rafael

HTC - High Road

61 CAVENDISH, Mark

62 HOWARD, Adam Leigh

63 MARTIN, Tony

64 VELITS, Martin

65 ,

66 ,

67 ,

68 ,

69 ,

Katusha

71 KARPETS, Vladimir

72 HORRACH RIPPOLL, Joan

73 KUSCHYNSKI, Aleksandr

74 LOSADA ALGUACIL, Alberto

75 MORENO FERNANDÉZ, Daniel

76 VORGANOV, Eduard

77 TROFIMOV, Yuri

78 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin

79 PLIUSCHIN, Alexandr

80 PAOLINI, Luca

Lampre - ISD

81 SCARPONI, Michele

82 NIEMIEC, Przemyslaw

83 MARZANO, Marco

84 SPEZIALETTI, Alessandro

85 PIETROPOLLI, Daniele

86 RIGHI, Daniele

87 KVACHUK, Oleksandr

88 PEREZ ARRIETA, Aitor

89 PETACCHI, Alessandro

LEOPARD TREK

91 BENNATI, Daniele

92 MONFORT, Maxime

93 VIGANO, Davide

94 CANCELLARA, Fabian

95 FUGLSANG, Jakob

96 ZAUGG, Oliver

97 WAGNER, Robert

98 GRADY, Stuart O'

99 ROHREGGER, Thomas

Liquigas - Cannondale

101 AGNOLI, Valerio

102 CAPECCHI, Eros

103 CARUSO, Damiano

104 DALTO, Mauro Da

105 NIBALI, Vincenzo

106 SAGAN, Peter

107 MARANGONI, Alan

108 WURF, Cameron

109 NERZ, Dominik

Team Movistar

111 INTXAUSTI, Benat

112 GARCIA ACOSTA, José Vicente

113 ERVITI OLLO, Imanol

114 BRUSEGHIN, Marzio

115 KONOVALOVAS, Ignatas

116 LASTRAS GARCIA, Pablo

117 PARDILLA BELLON, Sergio

118 MADRAZO, Angel Ruiz

119 LOPEZ GARCIA, David

Omega Pharma-Lotto

121 BROECK, Jurgen Van Den

122 VANDEWALLE, Jurgen

123 GREEF, Francis De

124 DOCKX, Gert

125 KAISEN, Olivier

126 BAKELANTS, Jan

127 REYNES MIMO, Vicente

128 HANSEN, Adam

129 LANG, Sebastian

Team Astana

131 KASHECHKIN, Andrey

132 KESSIAKOFF, Fredrik

133 ,

134 ,

135 ,

136 ,

137 ,

138 ,

139 ,

Quickstep Cycling Team

141 BOONEN, Tom

142 CHAVANEL, Sylvain

143 MAAR, Marc De

144 WEERT, Kevin De

145 ,

146 ,

147 ,

148 ,

149 ,

Rabobank ProTeam

151 BARREDO LLAMAZALES, Carlos

152 BRESCHEL, Matti

153 FREIRE, Oscar Gomez

154 GARATE, Juan Manuel

155 KRUIJSWIJK, Steven

156 MARTENS, Paul

157 MOLLEMA, Bauke

158 SANCHEZ GIL, Luis Leon

159 SLAGTER, Tom Jelte

Saxo Bank - Sungard

161 HAEDO, Juan Jose

162 AAEN JORGENSEN, Jonas

163 CHRISTENSEN, Mads

164 MARYCZ, Jaroslaw

165 SØRENSEN, Nicki

166 GUSTOV, Volodymyr

167 MAJKA, Rafal

168 NUYENS, Nick

169 SORENSEN, Chris Anker

Skil-Shimano

171 CURVERS, Roy

172 KORT, Koen De

173 DOI, Yukihiro

174 FROHLINGER, Johannes

175 GENIEZ, Alexandre

176 GESCHKE, Simon

177 KITTEL, Marcel

178 TIMMER, Albert

179 VEELERS, Tom

Team Sky

181 WIGGINS, Bradley

182 CIONI, Dario

183 FROOME, Christopher

184 LÖFKVIST, Thomas

185 POSSONI, Morris

186 STANNARD, Ian

187 SUTTON, Christopher

188 ZANDIO ECHAIDE, Xabier

189 ARVESEN, Kurt-Asle

Team Garmin - Cervélo

191 FARRAR, Tyler

192 MEVEL, Christophe Le

193 MARTIN, Daniel

194 ,

195 ,

196 ,

197 ,

198 ,

199 ,

Radio Shack

201 BRAJKOVIC, Janez

202 BUSCHE, Matthew

203 HUNTER, Robert

204 IRIZAR ARANBURU, Markel

205 KLÖDEN, Andréas

206 LEQUATRE, Geoffroy

207 MACHADO, Tiago

208 PAULINHO, Sergio Miguel Moreira

209 OLIVEIRA, Nelson

210 ZUBELDIA AGIRRE, Haimar

Vacansoleil - DCM

211 GOLAS, Michal

212 CARRARA, Matteo

213 DEVOLDER, Stijn

214 KEIZER, Martijn

215 POELS, Wout

216 PIDGORNYY, Ruslan

217 LIGTHART, Pim

218 LAGUTIN, Sergey

219 ANZA, Santo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enkel de volledige selectie van HTC ontbreekt nog.

Dus zoek jullie renners nu maar al uit, want zaterdagmiddag is de deadline!!!

Andalucia - Caja Granada

1 ROSENDO PRADO, Jesus

2 PALOMARES VILLAPLANA, Adrian

3 ROLDAN, Jose Luis Carmona

4 CABELLO BAENA, Antonio

5 BERNABEU ARMENGOL, David

6 BENITEZ, José Alberto Roman

7 PIEDRA PEREZ, Antonio

8 TORIBIO, Jose Vicente

9 LOBATO DEL VALLE, Juan Jose

Ag2R - La Mondiale

11 BONNAFOND, Guillaume

12 CHAMPION, Dimitri

13 DESSEL, Cyril

14 HOUANARD, Steve

15 LELAY, David

16 MONDORY, Lloyd

17 MONTAGUTI, Matteo

18 PERGET, Mathieu

19 ROCHE, Nicolas

BMC Racing Team

21 KROON, Karsten

22 PHINNEY, Taylor

23 AVERMAET, Greg Van

24 FRANK, Mathias

25 KOHLER, Martin

26 QUINZIATO, Manuel

27 SANTAMBROGIO, Mauro

28 SANTAROMITA, Ivan

29 TSCHOPP, Johann

Cofidis

31 DUMOULIN, Samuel

32 MATE MARDONES, Luis Angel

33 MONCOUTIÉ, David

34 BAGOT, Yoann

35 EDET, Nicolas

36 CUSIN, Remi

37 SARAMOTINS, Aleksejs

38 SIJMENS, Nico

39 FOUCHARD, Julien

Euskaltel - Euskadi

41 ANTON HERNANDEZ, Igor

42 AZANZA SOTO, Jorge

43 CAZAUX, Pierre

44 ISASI FLORES, Inaki

45 MARTINEZ DE ESTEBAN, Egoi

46 NIEVE ITURALDE, Mikel

47 OROZ UGALDE, Juan José

48 TXURRUKA, Amets

49 VERDUGO MARCOTEGUI, Gorka

Geox-TMC Transformers

51 DUARTE AREVALO, Fabio Andres

52 FUENTE RASILLA, David De La

53 COBO ACEBO, Juan Jose

54 BRANDLE, Matthias

55 BLANCO RODIGUEZ, David

56 ARDILA, Mauricio Alberto Cano

57 SASTRE, Carlos

58 MENCHOV, Denis

59 KOZONTCHUK, Dmitry

HTC - High Road

61 ALBASINI Michael

62 CAVENDISH Mark

63 DEGENKOLB John

64 GOSS Matthew

65 GRABSCH Bert

66 HOWARD Leigh

67 MARTIN Tony

68 SIUTSOU Kanstantsin

69 VELITS Martin Slovakia

Katusha

71 KARPETS, Vladimir

72 HORRACH RIPPOLL, Joan

73 KUSCHYNSKI, Aleksandr

74 LOSADA ALGUACIL, Alberto

75 MORENO FERNANDÉZ, Daniel

76 VORGANOV, Eduard

77 TROFIMOV, Yuri

78 RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin

79 PAOLINI, Luca

Lampre - ISD

81 SCARPONI, Michele

82 NIEMIEC, Przemyslaw

83 MARZANO, Marco

84 SPEZIALETTI, Alessandro

85 MORI, Manuele

86 GAVAZZI, Francesco

87 RIGHI, Daniele

88 PEREZ ARRIETA, Aitor

89 PETACCHI, Alessandro

LEOPARD TREK

91 BENNATI, Daniele

92 MONFORT, Maxime

93 VIGANO, Davide

94 CANCELLARA, Fabian

95 FUGLSANG, Jakob

96 ZAUGG, Oliver

97 WAGNER, Robert

98 GRADY, Stuart O'

99 ROHREGGER, Thomas

Liquigas - Cannondale

101 AGNOLI, Valerio

102 CAPECCHI, Eros

103 CARUSO, Damiano

104 DALTO, Mauro Da

105 NIBALI, Vincenzo

106 SAGAN, Peter

107 MARANGONI, Alan

108 BELLOTTI, Francesco

109 NERZ, Dominik

Team Movistar

111 INTXAUSTI, Benat

112 GARCIA ACOSTA, José Vicente

113 ERVITI OLLO, Imanol

114 BRUSEGHIN, Marzio

115 KONOVALOVAS, Ignatas

116 LASTRAS GARCIA, Pablo

117 PARDILLA BELLON, Sergio

118 MADRAZO, Angel Ruiz

119 LOPEZ GARCIA, David

Omega Pharma-Lotto

121 BROECK, Jurgen Van Den

122 VANDEWALLE, Jurgen

123 GREEF, Francis De

124 DOCKX, Gert

125 KAISEN, Olivier

126 BAKELANTS, Jan

127 REYNES MIMO, Vicente

128 HANSEN, Adam

129 LANG, Sebastian

Team Astana

131 KASHECHKIN, Andrey

132 KESSIAKOFF, Fredrik

133 DYACHENKO, Alexandr

134 GASPAROTTO, Enrico

135 KANGERT, Tanel

136 KISERLOVSKI, Robert

137 MIZUROV, Andrey

138 PETROV, Evgeni

139 JUFRE POU, Josep

Quickstep Cycling Team

141 BOONEN, Tom

142 CHAVANEL, Sylvain

143 MAAR, Marc De

144 WEERT, Kevin De

145 CATALDO, Dario

146 MAES, Nikolas

147 MALACARNE, Davide

148 VANDEWALLE, Kristof

149 SEELDRAEYERS, Kevin

Rabobank ProTeam

151 BARREDO LLAMAZALES, Carlos

152 BRESCHEL, Matti

153 FREIRE, Oscar Gomez

154 GARATE, Juan Manuel

155 KRUIJSWIJK, Steven

156 MARTENS, Paul

157 MOLLEMA, Bauke

158 SANCHEZ GIL, Luis Leon

159 SLAGTER, Tom Jelte

Saxo Bank - Sungard

161 HAEDO, Juan Jose

162 AAEN JORGENSEN, Jonas

163 CHRISTENSEN, Mads

164 MARYCZ, Jaroslaw

165 SØRENSEN, Nicki

166 GUSTOV, Volodymyr

167 MAJKA, Rafal

168 NUYENS, Nick

169 SORENSEN, Chris Anker

Skil-Shimano

171 CURVERS, Roy

172 KORT, Koen De

173 DOI, Yukihiro

174 FROHLINGER, Johannes

175 GENIEZ, Alexandre

176 GESCHKE, Simon

177 KITTEL, Marcel

178 TIMMER, Albert

179 VEELERS, Tom

Team Sky

181 WIGGINS, Bradley

182 CIONI, Dario

183 FROOME, Christopher

184 LÖFKVIST, Thomas

185 POSSONI, Morris

186 STANNARD, Ian

187 SUTTON, Christopher

188 ZANDIO ECHAIDE, Xabier

189 ARVESEN, Kurt-Asle

Team Garmin - Cervélo

191 FARRAR, Tyler

192 MEVEL, Christophe Le

193 MARTIN, Daniel

194 FISCHER, Murilo Antonio

195 HAUSSLER, Heinrich

196 KLIER, Andreas

197 TALANSKY, Andrew

198 VANSUMMEREN, Johan

199 VANMARCKE, Sep

Radio Shack

201 BRAJKOVIC, Janez

202 BUSCHE, Matthew

203 HUNTER, Robert

204 IRIZAR ARANBURU, Markel

205 KLÖDEN, Andréas

206 LEQUATRE, Geoffroy

207 MACHADO, Tiago

208 PAULINHO, Sergio Miguel Moreira

209 OLIVEIRA, Nelson

210 ZUBELDIA AGIRRE, Haimar

Vacansoleil - DCM

211 GOLAS, Michal

212 CARRARA, Matteo

213 DEVOLDER, Stijn

214 KEIZER, Martijn

215 POELS, Wout

216 PIDGORNYY, Ruslan

217 LIGTHART, Pim

218 LAGUTIN, Sergey

219 ANZA, Santo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volgens mijn info, is HTC:

HTC - HIGHROAD

ALBASINI Michael Switzerland

CAVENDISH Mark United Kingdom

DEGENKOLB John Germany

GOSS Matthew Harley Australia

GRABSCH Bert Germany

HOWARD Leigh Australia

MARTIN Tony Germany

SIUTSOU Kanstantsin Belarus

VELITS Martin Slovakia

Zal mijn team zo snel mogelijk insturen ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volgens mijn info, is HTC:

HTC - HIGHROAD

ALBASINI Michael Switzerland

CAVENDISH Mark United Kingdom

DEGENKOLB John Germany

GOSS Matthew Harley Australia

GRABSCH Bert Germany

HOWARD Leigh Australia

MARTIN Tony Germany

SIUTSOU Kanstantsin Belarus

VELITS Martin Slovakia

Zal mijn team zo snel mogelijk insturen ;).

Bedankt, mijn bron is steeds wielerland en ik vond nergens HTC volledig ertussen staan.

De post is ondertussen aangepast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Als er 1 award uit gaat dan geven we 2x retropunten weg

bij 2 3x en bij 3 4x

Namelijk:

Nummer 1: 500 retropunten

Laatste: 20 retropunten ter aanmoediging

Indien voldoende deelnemers dan ook:

Nummer 2: 250 retropunten

Nummer 3: 100 retropunten

Share this post


Link to post
Share on other sites

De inschrijvingen zijn afgelopen, ik ben nu bezig met de invoer van de ploegen in de spreadsheet.

We hebben 6 deelnemers, dus er worden 2 awards uitgereikt.

Ik kan nu al zeggen dat het uiterst spannend zal worden want véél teams lijken enorm op elkaar (als teaser: zowel Hinse, TMP als mezelf hebben 13 renners overeenkomst :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

De deelnemende ploegen:

djkoelkast

ANTON, Igor
BRESCHEL, Matti
CANCELLARA, Fabian
CAVENDISH, Mark
FERRAR, Tyler
KITTEL, Marcel
KRUIJSWIJK, Steven
MENCHOV, Denis
NIBALI, Vincenzo
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquim
SCARPONI, Michele
SLAGTER, Tom Jelte
VAN AVERMAET, Greg
VAN DEN BROECK, Jurgen

Reserve

NIEVE, Mikel
DUARTE, Fabio
PHINNEY, Taylor

Frey

BOONEN, Tom
CANCELLARA, Fabian
CAVENDISH, Mark
CHAVANEL, Sylvain
COBO ACEBO, Juan Jose
FARRAR, Tyler
FREIRE, Oscar Gomez
MARTIN Tony 
MENCHOV, Denis
NIBALI, Vincenzo
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquin
SANCHEZ, Luis Leon
SASTRE, Carlos
VAN DEN BROECK, Jurgen

Reserve:

ANTON, Igor
KLÖDEN, Andréas
MOLLEMA, Bauke

Hinse

ANTON, Igor
BENNATI, Danielle
BRAJKOVIC, Janez
CAVENDISH, Mark
FERRAR, Tyler
FREIRE, Oscar
KRUIJSWIJK, Steven
MENCHOV, Denis
NIBALI, Vincenzo
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquim
SAGAN, Peter
SCARPONI, Michele
VAN DEN BROECK, Jurgen
WIGGINS, Bradley

Reserve

KLODEN, Andreas
HAUSSLER, Heinrich
SASTRE, Carlos

randy_roes

ANTON, Igor
BENNATI, Daniele
BRAJKOVIC, Janez
CAVENDISH, Mark
FERRAR, Tyler
FREIRE, Oscar
KLODEN, Andreas
MENCHOV, Denis
NIBALI, Vincenzo
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquim
SAGAN, Peter
SCARPONI, Michele
VAN DEN BROECK, Jurgen
WIGGINS, Bradley

Reserve

KESSIAKOV, Frederik
KASHECHKIN, Andrei
MONCOUTIE, David

TMP

ANTON, Igor
BENNATI, Daniele
CAVENDISH, Mark
FERRAR, Tyler
FREIRE, Oscar
KITTEL, Marcel
MARTIN, Tony
MENCHOV, Denis
NIBALI, Vincenzo
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquim
SAGAN, Peter
SCARPONI, Michele
VAN DEN BROECK, Jurgen
WIGGINS, Bradley

Reserve

BRAJKOVIC, Janez
HAUSSLER, Heinrich
KLODEN, Andreas

Y J

ANTON, Igor
BOONEN, Tom
CAVENDISH, Mark
CANCELLARA, Fabian
ERVITI, Imanol
FERRAR, Tyler
LE MEVEL, Christophe
LOPEZ GARCIA, David
MENCHOV, Denis
MONCOUTIE, David
NIBALI, Vincenzo
NIEVE, Mikel
PETACCHI, Alessandro
RODRIGUEZ, Joaquim
SCARPONI, Michele

Reserve

ROCHE, Nicolas
SANCHEZ, Luis Leon
TSCHOPP, Johann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 1e etappe (ploegentijdrit)

1 - Léopard-Trek (10)

2 - Liquigas (5)

3 - HTC-High Road (1)

Leider Algemeen klassement FUGLSANG, Jakob (3)

Scores 1e etappe

TMP - 22

Hinse - 21

randy_roes - 21

Frey - 17

djkoelkast - 16

Y J - 16

Stand na 1e etappe

1- TMP (22)

2- Hinse (21)

2- randy_roes (21)

4- Frey (17)

5- djkoelkast (16)

5- Y J (16)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 2e etappe

1 - SUTTON, Christopher (15)

2 - REYNES, Vicente (11)

3 - KITTEL, Marcel (9)

4 - FERRAR, Tyler (7)

5 - BRESCHEL, Matti (6)

6 - BENNATI, Daniele (5)

7 - GASPAROTO, Enrico (4)

8 - MONDORY, Lloyd (3)

9 - PAOLINI, Luca (2)

10 - DEGENKOLB, John (1)

Leider Algemeen klassement - BENNATI, Daniele (3)

Leider Puntenklassement - SUTTON, Christopher (1)

Leider Bergklassement - MARTENS, Paul (1)

Leider Combinatieklassement - ROSENDO, Jesus (1)

Scores 2e etappe

TMP - 24

djkoelkast - 22

Hinse - 15

randy_roes - 15

Frey - 7

Y J - 7

Stand na 2e etappe

1- TMP (46)

2- djkoelkast (38)

3- Hinse (36)

3- randy_roes (36)

5- Frey (24)

6- Y J (23)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 3e etappe

1 - LASTRAS, Pablo (15)

2 - CHAVANEL, Sylvain (11)

3 - IRIZAR, Markel (9)

4 - PIDGORNI, Ruslan (7)

5 - ROCHE, Nicolas (6)

6 - BRESCHEL, Matti (5)

7 - AGNOLI, Valerio (4)

8 - GAVAZZI, Francesco (3)

9 - GASPAROTO, Enrico (2)

10 - BAKELANTS, Jan (1)

Leider Algemeen klassement - LASTRAS, Pablo (3)

Leider Puntenklassement - LASTRAS, Pablo (1)

Leider Bergklassement - LASTRAS, Pablo (1)

Leider Combinatieklassement - LASTRAS, Pablo (1)

Scores 3e etappe

Frey - 11

djkoelkast - 5

Hinse, randy_roes, TMP, Y J - 0

Stand na 3e etappe

1- TMP (46)

2- djkoelkast (43)

3- Hinse (36)

3- randy_roes (36)

5- Frey (35)

6- Y J (23)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 4e etappe

1 - MORENO, Daniel (15)

2 - SORENSEN, Chris Anker (11)

3 - MARTIN, Daniel (9)

4 - RODRIGUEZ, Joaquin (7)

5 - NIEMIEC, Przemyslaw (6)

6 - LAGOETIN, Sergej (5)

7 - VAN DEN BROECK, Jurgen (4)

8 - POELS, Wout (3)

9 - SCARPONI, Michele (2)

10 - MOLLEMA, Bauke (1)

Leider Algemeen klassement - CHAVANEL, Sylvain (3)

Leider Puntenklassement - LASTRAS, Pablo (1)

Leider Bergklassement - MORENO, Daniel (1)

Leider Combinatieklassement - MORENO, Daniel (1)

Scores 4e etappe

Frey - 14

djkoelkast, Hinse, randy_roes, TMP - 13

Y J - 9

Stand na 4e etappe

1- TMP (59)

2- djkoelkast (56)

3- Frey (49)

3- Hinse (49)

3- randy_roes (49)

6- Y J (32)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Door mijn afwezigheid lopen de scores uiteraard wat achter.

Ik heb het meeste al juist gezet, maar de scores zélf moet ik nog in de spreadsheet ingeven.

Ik heb wel al reeds gemerkt dat iedereen door z'n reserves heen zit.

Wat doen we? 1 wissel of 2 wissels?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volgens wat we de vorige keer hadden afgesproken gingen we zeker 1 wissel doen per rustdag, maar in de tour hadden we in alle ploegen al zoveel renners verloren dat 2 wissels een evidentie was.

Aangezien we nu allemaal door onze reserves heen zitten vroeg ik dus of er deelnemers zijn die liefst een 2e wissel willen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 5e etappe

1 - RODRIGUEZ, Joaquin (15)

2 - POELS, Wout (11)

3 - MORENO, Daniel (9)

4 - MOLLEMA, Bauke (7)

5 - SCARPONI, Michele (6)

6 - ZUBELDIA, Haimar (5)

7 - FUGLSANG, Jakob (4)

8 - ROCHE, Nicolas (3)

9 - VAN DEN BROECK, Jurgen (2)

10 - KESSIAKOFF, Frederik (1)

Leider Algemeen klassement - CHAVANEL, Sylvain (3)

Leider Puntenklassement - MORENO, Daniel (1)

Leider Bergklassement - MORENO, Daniel (1)

Leider Combinatieklassement - MORENO, Daniel (1)

Scores etappe

randy_roes, Y J - 24

djkoelkast, Hinse, TMP - 23

Frey - 20

Stand na 5e etappe

1- TMP (82)

2- djkoelkast (79)

3- randy_roes (73)

4- Hinse (72)

5- Frey (69)

6- Y J (56)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uitslag 6e etappe

1 - SAGAN, Peter (15)

2 - LASTRAS, Pablo (11)

3 - AGNOLI, Valerio (9)

4 - NIBALI, Vincenzo (7)

5 - CAPECCHI, Eros (6)

6 - FUGLSANG, Jakob (5)

7 - RODRIGUEZ, Joaquin (4)

8 - BRUSEGHIN, Marzio (3)

9 - MONCOUTIE, David (2)

10 - CHAVANEL, Sylvain (1)

Leider Algemeen klassement - CHAVANEL, Sylvain (3)

Leider Puntenklassement - RODRIGUEZ, Joaquin (1)

Leider Bergklassement - MORENO, Daniel (1)

Leider Combinatieklassement - MORENO, Daniel (1)

Scores etappe

Hinse, randy_roes, TMP - 27

Frey - 16

Y J - 14

djkoelkast - 12

Stand na 6e etappe

1- TMP (109)

2- randy_roes (100)

3- Hinse (99)

4- djkoelkast (91)

5- Frey (85)

6- Y J (70)

Share this post


Link to post
Share on other sites