Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

gestart

Meer dan 100 onafhankelijke ontwikkelaars hebben samen een bundel gemaakt met in totaal meer dan 300 games. De games zijn allemaal kleinschalig genoeg om mee te dingen naar een prijs in de Independant Games Festival awards van 2012. Deze spellen zijn nu gratis beschikbaar gesteld voor iedereen.

post-8-0-75436600-1319061972.png

De bundel heet de IGF Pirate Kart en is direct te downloaden of via torrents.

Veel speelplezier. De link is: http://www.piratekart.com/

Met dank aan Fokgames

gepost

Voor het spellenmenu heb je de nieuwste adobe air nodig. Er zitten aardige spelletjes bij. Sommige niet af, andere geven een foutmelding. Het bommetjes gooien op gebouwen is een oude in een nieuw grafisch jasje. Hele mooie effecten.

Heeft iemand go west (tekstadventure) al uitgespeeld?

gepost

Het is gratis dus sowieso waarom niet ;)

Zit een hoop tussen waar ik niets mee kan, maar volgens mij kom ik nog wel pareltjes tegen.

Hier ben ik het helemaal mee eens. Ik heb dan ook het idee dat het niet om de spelletjes zelf gaat, maar meer om de verkregen resultaten bij gebruik van de diverse creators, gamemaker bv.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...