wonderer Posted February 15, 2004 Posted February 15, 2004 Op drie maart wordt Paul van Gorcum 70. Het lijkt me leuk om hem namens ons allen een kaart te sturen. Als jullie hier de komende twee weken (tot uiterlijk 28 februari) een berichtje voor hem achterlaten, of naar mij mailen, dan zal ik die verzamelen en in een mooi kaart plakken en die te versturen. Kom maar op met je verjaardagswensen edit: Ik mis van een paar die-hard fans nog een berichtje. Laatste kans jongens!
_Bigmac_ Posted February 15, 2004 Posted February 15, 2004 Gefelciteerd met u 70ste verjaardag. Meneer van Gorcum. U heeft veel gedaan voor de tv wereld in Nederland. Ik bedank u daarvoor. Groetjes van een groot fan Maikel van der stokker . *offtopic Het zou wel leuk zijn als Bas en Aad speciaal voor deze Nog 1 keer hun clown en acrobaat pak aan doen om zich toch nog 1keer gevangen te laten nemen.
Uncle Ar Posted February 15, 2004 Posted February 15, 2004 Bij deze dan mijn visitekaartje voor Paul van Gorcum: Beste jarige Bassie & Adriaan Legende, Van harte gefeliciteerd met uw 70e verjaardag. U kent mij uiteraard niet, maar ik ken u door en door. Al 16 jaar weet u mij aan de buis gekluisterd te houden met uw magnifieke vertolking van Baron van Neemwegge en dit is voorlopig nog niet afgelopen. Daarom wens ik u een fijne dag en nog vele jaren te gaan! De hartelijke groeten van Arjen, een 100% Bassie & Adriaan EN BARON fan!
Maikotjuh Posted February 15, 2004 Posted February 15, 2004 Geachte mijnheer van Gorcum, Bij deze wens ik u een geweldige verjaardag toe met nog vele gezonde en vooral vrolijke jaren! Bedankt voor alles wat u tot nu toe voor de Nederlandse film en tv industrie betekend heeft! In alles wat u doet bent u even geweldig, en van alles wat u doet geniet ik evenveel, maar als de Baron bent en blijft u natuurlijk magnifiek... Drommels, drommels, en nog eens drommels: wat bent u toch een geweldige acteur!! Vriendelijke groeten van, Maiko van Bakel
Wer-Al_Zwowe Posted February 15, 2004 Posted February 15, 2004 Geachte heer Van Gorcum, Ik wens u een prachtige 70ste verjaardag en hoop dat er nog vele mogen volgen. Met vriendelijke groeten van een groot fan van al uw werk. Albert van de Werfhorst
Freek Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Geachte heer Van Gorcum, Hierbij wens ik u een fijne 70e verjaardag toe en wil ik u erg bedanken voor al het werk dat u gedaan heeft op de televisie. Ik vind het nog steeds mooi om naar uw acteerwerk te kijken en met name uw rol van De Baron in de verhalen van Bassie en Adriaan. Met vriendelijke groeten, Freek Monteban (15)
Frey Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Beste meneer Van Gorcum, Bij deze feliciteer ik u met uw 70e verjaardag en bedankt voor al die prachtige rollen die u in Bassie & Adriaan speelde, met name de baron. Met vriendelijke groeten, Tonny Van Dijk
djkoelkast Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Beste Paul ''Baron'' van Gorcum, Namens mij een heel fijne verjaardag toegewenst! Ik hoop dat u nog net zoveel verjaardagen mag vieren als u in de series het woord Drommels heeft gezegd. Ik bewonder u en uw werk enorm, met name het werk als de Baron en niet te vergeten diamantair en Huilende Professor. Ook blijft Gargamel natuurlijk een geweldige (stem-)rol. Hartelijk dank voor dit geweldige vermaak. Maak er een DROMMELS fijne dag van! groeten van een groot fan (23) uit Den Helder.
Freek Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Beste Paul ''Baron'' van Gorcum,Namens mij een heel fijne verjaardag toegewenst! Ik hoop dat u nog net zoveel verjaardagen mag vieren als u in de series het woord Drommels heeft gezegd. Ik bewonder u en uw werk enorm, met name het werk als de Baron en niet te vergeten diamantair en Huilende Professor. Ook blijft Gargamel natuurlijk een geweldige (stem-)rol. Hartelijk dank voor dit geweldige vermaak. Maak er een DROMMELS fijne dag van! groeten van een groot fan (23) uit Den Helder. Hadden we bijna je naam geweten! Wil jij liever anoniem blijven voor Paul van Gorcum?
djkoelkast Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Hadden we bijna je naam geweten! Wil jij liever anoniem blijven voor Paul van Gorcum? haha ik heb sterallures ik blijf altijd anoniem
Baron_van_Neemwegge Posted February 16, 2004 Posted February 16, 2004 Geachte meneer van Gorcum, Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Ik, en vele anderen, respecteren uw acteerwerk enorm. En dan heb ik het met name over de rol van de Baron. Wat heeft U die rol toch altijd fantastisch gespeeld! Ik wens U een hele fijne dag toe en hoop dat die domme clown en die irritante abrobaat uw verjaardagspartij niet komen verpesten Groeten, Een grote fan
koelkast Posted February 17, 2004 Posted February 17, 2004 Hallo meneer van Gorcum, Drommels! Alweer 70 jaar! Wat gaat die tijd toch snel... Bedankt voor al het acteerwerk in de vorm van 'de Baron' die u heeft gedaan voor die clown en die acrobaat! Groeten, Fokke (fan)
Lorenzo Posted February 24, 2004 Posted February 24, 2004 Beste meneer van Gorcum, Heel erg proficiat met uw 70ste verjaardag ! Ook al kent u mij niet, ik ken u heel goed als de Baron. Ik kijk nog steeds graag naar de avonturen van Bassie & Adriaan waarin u de Baron speelt. Het blijft steeds leuk en grappig ! Vriendelijke groeten van een heeeel grote Bassie & Adriaan fan, Lorenzo Vandekerckhove.
Heer_van_Bartolhoven Posted February 24, 2004 Posted February 24, 2004 Geachte heer Paul van Gorcum, ik wil u bij deze van harte feliciteren met uw 70e verjaardag, al weet niet iedereen wie u bent, er is een actieve groep fans van zowel u als Bassie en Adriaan die dat wel weet! Al vanaf de jaren '60 bent u op televisie te zien in verscheidene rollen voor mij echter is er geen zo toonaangevend als De Baron! Mijn complimenten! Een fijne dag toegewenst namens Heer van Bartolhoven!
RuudSki Posted February 25, 2004 Posted February 25, 2004 Beste meneer van Gorcum Van harte gefeliciteerd met uw 70e verjaardag, dat u er maar een geweldige dag van maakt!! Ik zie u nog zowat elke dag als de Baron, echt geweldig hoe u die heeft neergezet!! Nog vele jaren toegewenst!! Groeten van Rudy (fan),
gabber Posted February 25, 2004 Posted February 25, 2004 Beste Paul van Neemwegge, Ahum, excuseer, Baron van Gorcum, Van harte gefeliciteerd met uw 70e verjaardag! Ik ben al jaren fan van U en kijk met heel veel plezier toe hoe U die vervelende clown en die irritante acrobaat achterna zit! Ik wens U nog een fijne dag toe! Groeten, Milan Bannink, een fan!
wonderer Posted February 28, 2004 Author Posted February 28, 2004 Jullie hebben nog een dag de tijd. Maandag gaat ie op de bus. Oh ja, moet ik de spelfouten eruit halen of het zo laten staan?
Lorenzo Posted February 29, 2004 Posted February 29, 2004 Jullie hebben nog een dag de tijd. Maandag gaat ie op de bus.Oh ja, moet ik de spelfouten eruit halen of het zo laten staan? Jah kijk nog maar alle berichten eens na op fouten haha njaja ben wel benieuwd of we een reaktie gaan krijgen van Paul *baron* Drommels..
Hinse Posted February 29, 2004 Posted February 29, 2004 Beste Paul van Gorcum, Van harte gefeliciteerd met uw verjaardag! Maak er een fijne dag van en geniet van dit hoogtepunt in uw leven! Groeten van Hinse van Dijk
warboel Posted February 29, 2004 Posted February 29, 2004 Geachte heer Van Gorcum, Graag feliciteer ik u hierbij van harte met uw verjaardag. Ik wens u een drommels fijne dag toe, en dat er nog vele mogen volgen! Met vriendelijke groet, Martijn Smulders
De Maestro Posted February 29, 2004 Posted February 29, 2004 Meneer van Gorcum, ik wens u een fijne verjaardag toe en bedankt voor het plezier dat u zovelen heeft bezorgd met uw rol als de Baron. Jeroen Maessen.
wonderer Posted March 1, 2004 Author Posted March 1, 2004 Okay, de kaart is weg. Voor de geinteresseerden, hier een (slechte, ik weet het, sorry) scan van de binnenkant en de voorkant. Het was een a4 kaart, en daar zijn heel weinig leuke van... maar deze was wel grappig
Hinse Posted March 21, 2004 Posted March 21, 2004 Heb je nog een reactie terug gekregen wonderer? De kaart zag er mooi uit vind ik offtopic: Paul van Gorcum vertalkt overigens Zazu in de Engelse versie van de nieuwe Lion King film
wonderer Posted March 22, 2004 Author Posted March 22, 2004 Heb je nog een reactie terug gekregen wonderer? De kaart zag er mooi uit vind ik offtopic: Paul van Gorcum vertalkt overigens Zazu in de Engelse versie van de nieuwe Lion King film Nope. Maar ik was ook vergeten mijn e-mail adres erbij te zetten. Ik wil hem wel binnenkort (deze week) de vragen uit het andere topic sturen, met eenr eferentie aan de kaart. Misschien dat ie dan eerder geneigd is weer te antwoorden
rancho Posted March 29, 2004 Posted March 29, 2004 Ik had wel gelezen dat hij in maart 1934 is geboren maar dat ben ik vergeten. Dan wil ik hem hierbij nog feliciteren.
wonderer Posted March 29, 2004 Author Posted March 29, 2004 Ik had wel gelezen dat hij in maart 1934 is geboren maar dat ben ik vergeten. Dan wil ik hem hierbij nog feliciteren. Daar ben je wel een beetje laat mee... maar goed De nieuwe mail met vragen is de deur uit, laten we hopen dat ie ons nog niet zat is en ze wil beantwoorden
rancho Posted April 4, 2004 Posted April 4, 2004 [..]Daar ben je wel een beetje laat mee... maar goed De nieuwe mail met vragen is de deur uit, laten we hopen dat ie ons nog niet zat is en ze wil beantwoorden Beter laat dan nooit.
wonderer Posted April 4, 2004 Author Posted April 4, 2004 [..]Beter laat dan nooit. Precies. En ik heb antwoord! Hij zat een paar dagen in het buitenland, dus daarom zo "laat". http://info.bassieenadriaan.nl/index.ph ... 3012#baron hier vind je de vragen en antwoorden, er zit leuk spul tussen!
Baron_van_Neemwegge Posted April 5, 2004 Posted April 5, 2004 Jeeeeej @ Paul Zitten inderdaad leuke antwoorden tussen. Jammer dat dat boevenlied nooit is opgenomen. Dat had ik graag willen zien. Verder super dat hij ons weer antwoord geeft. Een man die geeft om zijn publiek
japio Posted April 5, 2004 Posted April 5, 2004 Erg leuk interview Ik vind het echt geweldig van *baron* dat hij telkens de "moeite" neemt om onze vragen te beantwoorden. leuk interview trouwens
TMP Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Willen jullie hem dit jaar weer een kaart sturen namens het forum ? 3 maart wordt hij dus 71
Twice Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Willen jullie hem dit jaar weer een kaart sturen namens het forum ?3 maart wordt hij dus 71 71 is misschien een minder mooi getal
Wer-Al_Zwowe Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]71 is misschien een minder mooi getal Maar zo'n aardige man verdient wel een kaart.
Y J Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Maar zo'n aardige man verdient wel een kaart. Precies! Ik vind dat jullie hetzelfde moeten doen als vorig jaar. En dit keer zijn er aardig wat leden bij (zoals ik) dus dat wordt een flinke kaart.
wonderer Posted February 20, 2005 Author Posted February 20, 2005 [..]Precies! Ik vind dat jullie hetzelfde moeten doen als vorig jaar. En dit keer zijn er aardig wat leden bij (zoals ik) dus dat wordt een flinke kaart. Be my guest. Ik vind het minder leuk omdat het al een keer gedaan is, maar als jij het wil organiseren, prima.
Y J Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Be my guest. Ik vind het minder leuk omdat het al een keer gedaan is, maar als jij het wil organiseren, prima. Nou, ik heb niet gezegd dat ik het wil organiseren .
Lukas Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Lol, 3 maart is ook mijn moeder jarig . Een kaartje voor meneer van Gorcum zou leuk zijn ja .
wonderer Posted February 20, 2005 Author Posted February 20, 2005 Lol, 3 maart is ook mijn moeder jarig .Een kaartje voor meneer van Gorcum zou leuk zijn ja . Ik wil best een kaartje sturen namens ons allemaal, maar zo'n project als vorig jaar zie ik niet zitten. Da's een keer leuk, daarna moet je iets origineels verzinnen.
Cold45 Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Ik wil best een kaartje sturen namens ons allemaal, maar zo'n project als vorig jaar zie ik niet zitten. Da's een keer leuk, daarna moet je iets origineels verzinnen. indd. We sturen een hele grote slagroomtaart met daarin een hele grote boem en dan doen we er een kaartje bij "gefeliciteerd met uw 70e verjaardag en als u dit cadeau aan die clown geeft dan wordt het zeker een knalfuif"
gerben Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Ik wil ook meedoen, een heel erg leuk idee voor zijn verjaardag: een zak patat, frikandel en kroket
wonderer Posted February 20, 2005 Author Posted February 20, 2005 Ik wil ook meedoen, een heel erg leuk idee voor zijn verjaardag: een zak patat, frikandel en kroket Ken jij een snackbar die bezorgt dan? Taart is wel leuk, ja, maar wie gaat daarvoor dokken?
gerben Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Ken jij een snackbar die bezorgt dan? Taart is wel leuk, ja, maar wie gaat daarvoor dokken? Dan spreken we af wie het gaat kopen, en bij diegene storten we geld op de rekening, moet wel snel, want 4 maart schiet al op. En over de snackbar, dan moet er gebeld worden naar een snackbar die bij Paul in het dorp zit, voor geld doen mensen die bij de snackbar werken echt wel.
GB3 Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Ken jij een snackbar die bezorgt dan? Taart is wel leuk, ja, maar wie gaat daarvoor dokken? Snackbarren bezorgen redelijk vaak, maar bij een bepaald bedrag en hoger. 20 euro ofzo
gerben Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Snackbarren bezorgen redelijk vaak, maar bij een bepaald bedrag en hoger. 20 euro ofzo Maar als je maar genoeg frikandellen en ballen gehakt besteld komt het best goed, en anders gewoon een extra bezorg bedrag betalen, dat is toch ook niet zo'n ramp? is ook niet zo duur denk ik...
Cold45 Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 [..]Ken jij een snackbar die bezorgt dan? Taart is wel leuk, ja, maar wie gaat daarvoor dokken? (cold) rijdt wel ns rond om patat en frikandellen naar een klant te brengen hoor Meeste restaurants met bezorgservice hebben ook wel patat (frikandellen/kroketten wat minder grote kans.. Maar ik denk niet dat het haalbaar is. Het aantal mensen dat geld stort zal zeer gering zijn...
Wer-Al_Zwowe Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Het nadeel is dat veel bezorgdiensten het geld bij aflevering willen hebben. En ik denk niet dat Paul van Gorcum blij is als hij zelf dat eten aan de deur moet betalen.
ajbouwhuis Posted February 20, 2005 Posted February 20, 2005 Het nadeel is dat veel bezorgdiensten het geld bij aflevering willen hebben. En ik denk niet dat Paul van Gorcum blij is als hij zelf dat eten aan de deur moet betalen. Ik denk dat je daarvoor wel iets kan regelen, de betaling vooraf ofzow
Recommended Posts