Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

gestart

Vandaag hebben @RM en ik het hele forum een enorme 'overhaul' gegeven naar aanleiding van dit topic. 

 

We hebben alle echt oude topics in het nieuwe archief gegooid, alle "hier & nu / toen"-onderdelen samengevoegd, alle beschrijvingen (die te lang waren) verwijderd, alles compacter gemaakt en beter leesbaar.

 

Er zullen wellicht nog topics op niet helemaal logische plekken staan, laat dat dan hier weten, dan kunnen we dat weer verplaatsen. Hopelijk is het forum nu (vooral ook mobiel) nu beter leesbaar en prettiger voor iedereen :D

 

gepost

Goed begin! Sowieso al fijn dat de enorme lange scrollijst is gehalveerd en dat veel 'niet-gebruikte' topics / subkopjes zijn samengevoegd (serious, creative, offtopic, enz) of gearchiveerd.

 

M'n gevoel zegt dat er hier en daar nog meer te halen valt (andere termen voor 'overig' en 'algemeen' en nog iets meer logische ordening per onderdeel al is het maar alfabetisch), maar zal er nog eens goed over nadenken. :)

gepost

Ik kick deze nog even omdat het wel van belang is; is iedereen tevreden met de huidige indeling en/of zijn er kritische/verbeter punten? Alle meningen en ideeën helpen, dus laat het juist nu vooral weten!

  • 5 weeks later...
gepost
47 minutes ago, djkoelkast said:

Werkt hier gewoon?

Ja op de computer inderdaad wel, maar op mobiel doet dit het niet...

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...