Keetie Posted April 12, 2021 Posted April 12, 2021 (edited) Toen mijn zoon ging verhuizen naar de plaats waar hij werkte, had hij het constant over een hondje. Daardoor dacht ik dat hij, omdat hij zo gek op honden was, een hondje als huisdier aan wilde schaffen. Maar nee, hij had het over een gebruiksvoorwerp, een lage plank op wielen om zware goederen als bijvoorbeeld een tv op te zetten om het sjouwen te vermijden, je hoefde alleen maar te duwen. Daarna vroeg ik me af of er nog meer voorwerpen/dingen met een dierennaam bestaan en ik ben gaan nadenken, zoeken in een woordenboek, een encyclopedie, op internet en ik heb zo een lange lijst van dingen / voorwerpen met een dierennaam aangelegd. De opdracht voor de contest is: Noem/zoek zoveel mogelijk - maximaal 25 - (gebruiks)voorwerpen met een dierennaam die niets met het dier zelf te maken hebben, met daarbij de beschrijving van het voorwerp. Er staan meer dan 25 dierennamen op mijn lijst. Mocht je dierennamen vinden die niet op mijn lijst staan, dan tellen die mee als plusjes (+) zonder punten bij een gelijke stand. Bewaar ze wel! Het gaat niet over samengestelde woorden als kattekop, puur de naam van het dier. De duur van de contest is 25 dagen en die sluit op 7 mei 2021. Stuur je oplossing per PB naar mij. Je kunt 1 punt verdienen met een goed antwoord, in totaal 25 punten. Er komt een award voor de winnaar en voor degene die op de tweede plaats eindigt. Edited April 30, 2021 by RM
Hinse Posted April 12, 2021 Posted April 12, 2021 Leuke contest! Vroeg me alleen wel af hoe de regels precies zijn. Je moet minstens 25 dierennamen noemen, maar je kunt ook maximaal 25 punten behalen? En wordt er beoordeeld aan de hand van je eigen opgestelde lijst of iets goed is of niet? En wat als iedereen gewoon 25 juiste dingen weet te noemen, telt dan de volgorde van inzenden?
Keetie Posted April 12, 2021 Author Posted April 12, 2021 Hinse, je hebt gelijk. Ik ga de regels aanpassen, morgen waarschijnlijk. Ik bedacht namelijk zelf ook wat als iemand een dierennaam vindt die ik niet op de lijst heb staan, daar ik zelfs de vorige week nog een paar namen gevonden heb. Je blijft toch denken... :)
RM Posted April 12, 2021 Posted April 12, 2021 En het mogen alleen gebruiksvoorwerpen zijn en geen etenswaren of plaatsen/plekken of voertuigen...?
Keetie Posted April 13, 2021 Author Posted April 13, 2021 12 hours ago, RM said: En het mogen alleen gebruiksvoorwerpen zijn en geen etenswaren of plaatsen/plekken of voertuigen...? Klopt. De plaatsen/plekken is een twijfelgeval, denk ik.
Keetie Posted April 13, 2021 Author Posted April 13, 2021 De OP is aangepast. Ik hoop dat het wat duidelijker is.
djkoelkast Posted April 13, 2021 Posted April 13, 2021 Maar mag het alléén een dierennaam zijn? Dus Hondje mag wel zoals in je voorbeeld, maar Tijgerbalsem mag niet, heb ik dat zo goed?
Keetie Posted April 13, 2021 Author Posted April 13, 2021 37 minutes ago, djkoelkast said: Maar mag het alléén een dierennaam zijn? Dus Hondje mag wel zoals in je voorbeeld, maar Tijgerbalsem mag niet, heb ik dat zo goed? Precies. Tijgerbalsem valt onder de samengestelde woorden.
MarsM Posted April 14, 2021 Posted April 14, 2021 Tof! Onbewust zit ik toch steeds even stiekem weer even te brainstormen, haha. Ik ben wel even team-up met RM gegaan, anders is het een beetje oneerlijk / moeilijk om aan te tonen dat we niet vals hebben gespeeld als we op 1 en 2 zouden eindigen . Maar goed, iedere speler mag hulp inroepen van de omgeving toch? En komen er ook tussenstanden (absolute aantallen goede antwoorden) om elkaar een beetje op te jutten?
Keetie Posted April 14, 2021 Author Posted April 14, 2021 23 minutes ago, MarsM said: Tof! Onbewust zit ik toch steeds even stiekem weer even te brainstormen, haha. Ik ben wel even team-up met RM gegaan, anders is het een beetje oneerlijk / moeilijk om aan te tonen dat we niet vals hebben gespeeld als we op 1 en 2 zouden eindigen . Maar goed, iedere speler mag hulp inroepen van de omgeving toch? En komen er ook tussenstanden (absolute aantallen goede antwoorden) om elkaar een beetje op te jutten? Jullie zouden natuurlijk ook als team onder de naam van Gebroeders RM kunnen meedoen...🙂 Inderdaad mag je met elkaar ideeën uitwisselen. Maar niet in dit topic. Zodra er 3 spelers zijn die oplossingen hebben ingezonden worden de standen hier geplaatst.
MarsM Posted April 14, 2021 Posted April 14, 2021 2 minuten geleden, Keetie zei: Jullie zouden natuurlijk ook als team onder de naam van Gebroeders RM kunnen meedoen...🙂 Inderdaad mag je met elkaar ideeën uitwisselen. Maar niet in dit topic. Zodra er 3 spelers zijn die oplossingen hebben ingezonden worden de standen hier geplaatst. Ja haha, dat hebben we nu dus gedaan (enkele keren in het verleden bij contests ook gedaan ).
Keetie Posted April 15, 2021 Author Posted April 15, 2021 Als je als team speelt, krijg je ook de punten en plusjes als team, niet individueel. Hou daar wel rekening mee.
RM Posted April 15, 2021 Posted April 15, 2021 6 hours ago, Keetie said: Als je als team speelt, krijg je ook de punten en plusjes als team, niet individueel. Hou daar wel rekening mee. Hoe bedoel je dat precies?
Keetie Posted April 15, 2021 Author Posted April 15, 2021 1 hour ago, RM said: Hoe bedoel je dat precies? Als ik even mag quoten uit jullie eerste mail: 'MarsM en ik hebben gisteren even samen onze gedachten hierover laten gaan en kwamen toch al op een leuke lijst:' Daar begreep ik uit dat jullie samenwerken, samen overleggen en samen de lijst opstellen. Als dat niet zo is, dan moet ik de scorelijst aanpassen. Schrijf even in een pb of hier? hoe het dan werkt met jullie beiden.
djkoelkast Posted April 15, 2021 Posted April 15, 2021 Ik ben al 2 dagen aan het nadenken maar ik vind er maar 2.
Keetie Posted April 15, 2021 Author Posted April 15, 2021 15 minutes ago, djkoelkast said: Ik ben al 2 dagen aan het nadenken maar ik vind er maar 2. Beter iets dan niets, ;) Ik zal je een beetje op weg helpen. Zoek dieren op in een woordenboek. Soms staan er meerdere betekenissen achter. Of je gaat op Internet zoeken in een encyclopedie bijvoorbeeld.
ShelLuser Posted April 15, 2021 Posted April 15, 2021 (edited) Ik vind dit wel leuk klinken, zat ook al even te denken en ik kom uit mijn hoofd uit op in ieder geval 1. Maar ik heb even een gekke (domme?) vraag... ik neem aan dat het echte bestaande dieren moeten zijn en geen mythologische dieren (bv)? De reden dat ik hierop kom... mijn vriendin zat over mijn schouder mee te kijken en die had het ineens over "鼠" (ik kon de kreet niet phonetisch opschrijven dus vroeg ik om 't te appen, en dan krijg je dit soort gedoe... nou weet ik nog steeds niks; zo maar even google raadplegen 😁) wat zowel een knaagdier als de omschrijving voor een bijtel beitel schijnt te zijn (maar dan in het Japans). Maar daar is dus ook een variant op wat zowel een bijtel is als een dier uit een Anime serie. Dus ik denk... ik vraag 't gewoon even. Edited April 15, 2021 by ShelLuser Eens zal ik leren hoe je 'beitel' schrijft ;-)
Keetie Posted April 15, 2021 Author Posted April 15, 2021 Het spijt me Shelldinges, maar je maakt een paar grote fouten. Ten eerste: Als je de eerste post in dit topic leest, zul je wel kunnen zien dat er met geen woord wordt gerept over mythologische dieren. Ten tweede: Het is niet de bedoeling dat je in dit topic namen noemt van dieren en voorwerpen.
RM Posted April 15, 2021 Posted April 15, 2021 3 hours ago, Keetie said: Als ik even mag quoten uit jullie eerste mail: 'MarsM en ik hebben gisteren even samen onze gedachten hierover laten gaan en kwamen toch al op een leuke lijst:' Daar begreep ik uit dat jullie samenwerken, samen overleggen en samen de lijst opstellen. Als dat niet zo is, dan moet ik de scorelijst aanpassen. Schrijf even in een pb of hier? hoe het dan werkt met jullie beiden. Zoals het er staat; Wij hebben overlegd en 1 lijst opgesteld (we zitten ook in 1 pb met jou qua inzendingen :p) Dus de score hoeft niet opnieuw berekend te worden.
Keetie Posted April 16, 2021 Author Posted April 16, 2021 13 hours ago, RM said: Zoals het er staat; Wij hebben overlegd en 1 lijst opgesteld (we zitten ook in 1 pb met jou qua inzendingen :p) Dus de score hoeft niet opnieuw berekend te worden. Mooi, had ik het goed gezien. Team RM is bijna halverwege de contest, misschien nu al verder. Wie komer er het team verslaan?
Keetie Posted April 19, 2021 Author Posted April 19, 2021 Er zijn meer voor mij nieuwe woorden tevoorschijn komen dan ik verwachtte en daarom worden vanaf nu ook de plusjes als punten geteld. Het maximum aantal woorden wordt afgeschaft. Woorden die mogen: Bedenk voordat je gaat inzenden of de naam die je opschrijft echt de naam van het dier is. Als voorbeeld maar weer: tijgerbalsem. Dit is niet de juiste naam van het dier. Woorden die niet mogen: De namen van automerken, etenswaren, onderdelen van machines en (specialistische)apparaten..
Keetie Posted April 20, 2021 Author Posted April 20, 2021 Er is in de afgelopen week veel nagedacht, opgezocht, gediscussieerd en Internet geraadpleegd door mij en de deelnemers. Een eerste tussenstand: 1. Team RM 2. djkoelkast
MarsM Posted April 20, 2021 Posted April 20, 2021 Dat begint goed! Maar ik hoop dat er nog wat concurrentie bij komt . Het verbaast me hoeveel voorwerpen letterlijk een dierennaam hebben. Veel voor de hand liggende moet iedereen toch wel kunnen vinden .
djkoelkast Posted April 20, 2021 Posted April 20, 2021 Waar zijn de andere 3? Ik dacht ook "ik weet er maar 2" maar er kwamen er al snel meer bij.
Keetie Posted April 25, 2021 Author Posted April 25, 2021 Een nieuwe deelnemer, Hinse, heeft zich gemeld in de strijd voor de juiste antwoorden. Dat geeft de volgende tussenstand: 1 Team RM 21 punten 2 djkoelkast 11 punten 3 Hinse 7 punten
Keetie Posted April 28, 2021 Author Posted April 28, 2021 Een verandering in de huidige stand. 1 Team RM 21 punten 2 Hinse 14 punten 3 djkoelkast 11 punten
Keetie Posted April 30, 2021 Author Posted April 30, 2021 Nieuwe tussenstand: 1 Hinse 22 punten 2 Team RM 21 punten 3 djkoelkast 11 punten
Keetie Posted May 2, 2021 Author Posted May 2, 2021 Weer een nieuwe tussenstand: 1 Team RM 28 punten 2 Hinse 22 punten 3 djkoelkast 11 punten
Hinse Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 Ik blijf het wel echt jammer vinden dat @RM en @MarsM samen als team mogen mee doen. Juist bij contests als deze waar je zelf zoveel mogelijk opossingen moet zien te genereren kun je als 2 veel meer dan 1.
djkoelkast Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 2 uur geleden, Hinse zei: Ik blijf het wel echt jammer vinden dat @RM en @MarsM samen als team mogen mee doen. Juist bij contests als deze waar je zelf zoveel mogelijk opossingen moet zien te genereren kun je als 2 veel meer dan 1. Jij mag ook met je vrouw overleggen
MarsM Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 Ik begrijp het punt opzich wel. Het is eigenlijk vooral omdat niemand anders kan controleren of wij ‘valsspelen’ en / of elkaar al dan niet per ongeluk face-to-face antwoorden kunnen doorspelen en dan op plek 1 én 2 eindigen. En toen het live kwam ontstond er eigenlijk al meteen een spontane brainstorm. Je mag natuurlijk met iedereen overleggen, ook met niet forumleden, maar in ons geval zouden dat meteen twee podiumplekken zijn en dan kan je al snel suggereren dat er is geflest . Maar voor mij is het vooral de fun, ik vind het ook geen ramp als ik er geen Award voor ontvang . Maar als ik dan evengoed achter de schermen antwoorden aan RM doorspeel is de uitkomst hetzelfde .
Hinse Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 3 uur geleden, MarsM zei: Ik begrijp het punt opzich wel. Het is eigenlijk vooral omdat niemand anders kan controleren of wij ‘valsspelen’ en / of elkaar al dan niet per ongeluk face-to-face antwoorden kunnen doorspelen en dan op plek 1 én 2 eindigen. En toen het live kwam ontstond er eigenlijk al meteen een spontane brainstorm. Je mag natuurlijk met iedereen overleggen, ook met niet forumleden, maar in ons geval zouden dat meteen twee podiumplekken zijn en dan kan je al snel suggereren dat er is geflest . Maar voor mij is het vooral de fun, ik vind het ook geen ramp als ik er geen Award voor ontvang . Maar als ik dan evengoed achter de schermen antwoorden aan RM doorspeel is de uitkomst hetzelfde . Ik snap wel dat het 'voor de fun' is, alleen dan gaat het hele idee van een contest natuurlijk niet meer op. Het klopt dat iedereen elkaar antwoorden kan doorgeven, maar dan krijg je straks dat ik een team ga vormen met @samba-boy en @djkoelkast en nog een paar, waar houdt zoiets dan op? Volgens mij is die samenwerking al wel vaker geweest, alleen bij deze contest specifiek is het zo dat meer handen/hersenen/tijd wel heel veel voordelen opleveren.
MarsM Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 (edited) Heb je ook gelijk in hoor, ik begrijp het helemaal Het is een soort van goed bedoeld om niet de schijn / suggestie te wekken dat we het er niet met elkaar over hebben gehad maar wel heel toevallig op 1 en 2 eindigen. Daar gelijk open kaart mee spelen geeft uiteindelijke dezelfde uitkomst dan zelf niet meedoen en evengoed een antwoordje hier en daar bespreken. Dat gebeurt toch weer sneller bij iemand die ik regelmatig face-to-face zie dan bij djkoelkast of samba-boy. En eerlijkheid gebied te zeggen dat het best een discussiegerichte contest is gezien de open antwoorden en open beoordelingsmogelijkheid, dus heb het er überhaupt vrij veel met RM over gehad . Gezien het toch beperkte deelnemersveld misschien toch een team met djkoelkast vormen, als jullie verschillende antwoorden hebben is het weer nek-aan-nek Edited May 5, 2021 by MarsM
RM Posted May 5, 2021 Posted May 5, 2021 Ik snap ook zeker het punt dat Hinse aanhaalt en ik kan ook zeker bevestigen dat er geen kwaad in zit. Het is net wat MarsM zegt, toen de contest open ging zaten we bij elkaar en in eerste instantie ben ik alleen begonnen, maar al gauw bleek dat MarsM dezelfde ideeën erover had. Dus toen hebben we gezegd dat het dan onzin zou zijn om allebei dezelfde lijst door te gaan geven en dus zijn wij als een "team" gaan inzenden. Je begint met de meest voor de hand liggende antwoorden, maar die zijn gauw "op" en dan rest het ons ook om random namen van dieren in een digitaal woordenboek in te typen en te kijken wat er uit komt. Heel veel tijd daarvoor heb ik ook niet en ik doe dat ook tussendoor. En ja, in het begin was het voor ons ook niet geheel duidelijk wat de bedoeling precies was en ik heb dat ook al van anderen gehoord. Overigens, wat MarsM ook aangeeft; de contest is vrij discussiegevoelig omdat de antwoorden niet vast staan, waardoor antwoorden soms vrij "inconsequent" goed of fout gerekend worden en dat maakt het lastig. Dit heb ik al via pb aangegeven en ook hier benadruk ik dat ik dat niet heb gedaan om te zeuren om punten, maar meer uit opbouwend kritiek; De organisator beslist uiteindelijk . Ik hoop niet dat het een probleem vormt voor het verdere verloop van de contest dat wij een team vormen; Mocht dat wel zo zijn dan wil ik aan mijn kant ook best "stoppen" met inzenden om anderen een kans te geven. Het gaat mij ook om de lol en niet zozeer om het persé willen winnen (al is dat natuurlijk wel leuk ).
Keetie Posted May 6, 2021 Author Posted May 6, 2021 Deze contest leek mij een leuke te worden, omdat ik er zelf plezier in had voorwerpen met dierennamen op te zoeken. Maar vanaf het begin had je overal wel wat op te zeggen, mijn lijst. mijn puntensysteem, mijn goed/fout of afgekeurd, zodanig dat ik al gauw spijt had dat ik ooit met deze contest ben begonnen.
MarsM Posted May 6, 2021 Posted May 6, 2021 “Had je overal wel wat op te zeggen” komt wel wat beledigd over, wil je dat nu dan echt openbaar doen? Ik kan begrijpen dat het vervelend kan zijn als je veel vragen krijgt of extra toelichting of verklaring voor moet geven, maar voor zover ik het heb gelezen is het allemaal vrij concreet en met nette argumentatie. Dat je er tegenaan loopt komt vooral door het open karakter van de opdracht, waar gaandeweg steeds meer drempels, voorwaarden en restricties voor zijn gekomen omdat er blijkbaar toch veel meer antwoordmogelijkheden zijn dan vooraf ingeschat (ik verbaasde me daar ook al over tijdens het zoeken). De vragen en conversatie die erover ontstaat is ook juist de moeite die er in wordt gestoken, zo zijn er blijkbaar ook mensen die het niet snappen en maar hebben gedacht ‘laat maar’ in plaats van die toelichtingen te vragen. Dat is wel of niet de spreekwoordelijke kop boven het maaiveld uitsteken (no offence naar iemand verder hoor ). En ik ga nu ook niet overal op in mede omdat het nog niet is afgesloten, maar als concreet voorbeeldje van iets dat niet goed is; Het idee van de contest was (volgens mij?) ‘potentiële (spraak)verwarring’ over een object/iets dat een dierennaam draagt maar geen dier is, zoals het verhaal van het hondje. Als ik dan zeg ‘Portugees oorlogsschip’ in het kader “Vorige week zwom ik in de Middellandse Zee en ik schrok me rot want er kwam een Portugees oorlogsschip op me af”, is daar technisch geen speld tussen te krijgen of het nou om een Portugees oorlogschip of een kwal gaat. Toch is het antwoord fout. Dus je probeert dan maar gewoon vanalles op te geven, want soms is iets ineens wél goed wat in een vergelijkbaar kader fout was. Het is volgens mij geen kritiek of zeuren om het zeuren, het is juist betrokkenheid en het willen begrijpen. En een hoop van die toelichting is mij helder, maar ook lang niet alles. Om de algehele overschatting dan openbaar weg te zetten alsof iemand die meedoet het heeft vergald en het zo ongeveer 100% aan die persoon ligt is dan ook niet echt aardig toch? . Ik vind het idee om gezamenlijk tot een zo lang mogelijke lijst te komen nog steeds gewoon een leuk initiatief, ondanks die overschatting en inhoudelijke discussie die je er over kunt hebben.
Keetie Posted May 7, 2021 Author Posted May 7, 2021 Sorry, maar ik reageerde gewoon op het antwoord van RM in dit topic: <quote> Overigens, wat MarsM ook aangeeft; de contest is vrij discussiegevoelig omdat de antwoorden niet vast staan, waardoor antwoorden soms vrij "inconsequent" goed of fout gerekend worden en dat maakt het lastig. Dit heb ik al via pb aangegeven en ook hier benadruk ik dat ik dat niet heb gedaan om te zeuren om punten, maar meer uit opbouwend kritiek; De organisator beslist uiteindelijk . </quote> Zo voelde ik me gewoon. En overal werd ook verklaard (lijst, puntensysteem, goed/fout/afgekeurd.
Keetie Posted May 7, 2021 Author Posted May 7, 2021 Als ik goed geteld heb, is dit de laatste dag om in te zenden. Dan ga ik me voorbereiden op de uiteindelijke stand van zaken. Voor nu: 1 Team RM 32 punten 2 Hinse 22 punten 3 djkoelkast 11 punten Niet slecht, ook al was het toch moeilijker dan gedacht.
Keetie Posted May 8, 2021 Author Posted May 8, 2021 De eindstand: 1 Team RM 32 punten 2 Hinse 23 puntebn 3 djkoelkast 11 punten De dierenpraatcontest wordt hierbij afgesloten met dank aan de deelnemers. In het weekend ga ik aan het eindresultaat werken.
Keetie Posted May 10, 2021 Author Posted May 10, 2021 Door de vele inspanningen en zoektochten van de deelnemers is wel gebleken dat voorwerpen met dierennamen in vele categorieën voorkomen. Te veel om op te noemen. Mijn lijst bevat alleen de gewone dingen waarvan de meeste gevonden zijn. Vanmorgen bij het ontwaken bedacht ik er nog eentje: keu - biljartstok. Nu ga ik bezig met de awards voor de winnaar: Team RM en de runner-up: Hinse
RM Posted May 10, 2021 Posted May 10, 2021 (edited) 7 hours ago, Keetie said: Door de vele inspanningen en zoektochten van de deelnemers is wel gebleken dat voorwerpen met dierennamen in vele categorieën voorkomen. Te veel om op te noemen. Mijn lijst bevat alleen de gewone dingen waarvan de meeste gevonden zijn. Interessante lijst (en hier kan ik ook weer wat op zeggen, dus ik zal wel weer een zeikerd zijn), maar als ik deze lijst zie dan vraag ik mij voor een aantal "antwoorden" af waarom dat wél goedgekeurd zou zijn; Ik quote je even vanuit onze pb; Quote "Om deze contest klein en aardig te houden heb ik beperkingen ingesteld, anders wordt het een gigantisch project en niet meer te overzien. Hou het gewoon bij huis,- tuin en keukendingen en ga je niet op speciale machines als weefgetouw en apparaten richten" En dan ga ik even door jouw lijst heen... Rups - kermisattractie -> is geen gebruiksvoorwerp Vink - tekentje -> is geen gebruiksvoorwerp Kalkoen - omgebogen uitsteeksel -> van wat? Lijkt me geen huis-, tuin en keukending Pad - weggetje -> is dit een gebruiksvoorwerp? Mol - verlagingsteken in de muziek -> is geen gebruiksvoorwerp Tong - lipje in een schoen tussen de kleppen -> onderdeel van een gebruiksvoorwerp Libelle - weekblad voor vrouwen -> is een merk, dat mocht ook niet Keu - biljartstok -> is een keu een dierennaam? En dan wordt onder anderen vuurwerk, een officiële munteenheid, een computer virus, onderdelen van filmprojectoren, kruisbogen en duikuitrustingen en een Portugees oorlogsschip afgekeurd,,, Dát bedoelde ik dus ook met inconsequentie. Edited May 10, 2021 by RM
djkoelkast Posted May 11, 2021 Posted May 11, 2021 Ik had begrepen dat Jaguar ook werd afgekeurd, maar dat is wel degelijk een auto en geen bijnaam. Dat snoek/eend/kever werd afgekeurd snap ik dan weer wel, dat is een bijnaam van een auto. Maar Jaguar is geen bijnaam.
Keetie Posted May 11, 2021 Author Posted May 11, 2021 On 4/19/2021 at 11:32 AM, Keetie said: Er zijn meer voor mij nieuwe woorden tevoorschijn komen dan ik verwachtte en daarom worden vanaf nu ook de plusjes als punten geteld. Het maximum aantal woorden wordt afgeschaft. Woorden die mogen: Bedenk voordat je gaat inzenden of de naam die je opschrijft echt de naam van het dier is. Als voorbeeld maar weer: tijgerbalsem. Dit is niet de juiste naam van het dier. Woorden die niet mogen: De namen van automerken, etenswaren, onderdelen van machines en (specialistische)apparaten.. Deze heb ik later toegevoegd in dit topic omdat ik de OP niet meer kon editen.
djkoelkast Posted May 11, 2021 Posted May 11, 2021 Maar waarom een python dan wel en een jaguar niet?
Spiny Norman Posted May 11, 2021 Posted May 11, 2021 De rups lijkt mij wel echt afgeleid van, een rups. Vlo idem. (Filmprojectoronderdeel - "vlinder" zeker?) En er zijn ook nog: bot ram rob moer jak slak (bijproduct metaalproductie) gier (uit de beerput bijvoorbeeld) krab(ben) en kauw(en) (OK, dat zijn werkwoorden) lam (bijv. nw.)
Hinse Posted May 12, 2021 Posted May 12, 2021 Ik wil @Keetie hartelijk bedanken voor de organisatie. Ik denk dat het achteraf lastig was om precies alles af te bakenen waardoor bij goedkeuren je regelmatig afhankelijk was van interpretatie, maar het blijft sowieso heel lastig waar je de grens neerlegt van wat je goed rekent en wat niet. Er is bij elke grens wel weer een dier met een betekenis waar je dan bij kunt zeggen dat ie wel of niet tot de selectie zou mogen behoren. Anyway, ik vond het wel leuk om er mee bezig te zijn. Ik herken me wel in de punten van de users hierboven (zoals uit de PB's ook wel bleek), maar in een contest met veel vrijheid is het ook lastig om iedereen tevreden te houden.
MarsM Posted May 16, 2021 Posted May 16, 2021 (edited) Op 12-5-2021 om 12:16, Hinse zei: Ik wil @Keetie hartelijk bedanken voor de organisatie. Ik denk dat het achteraf lastig was om precies alles af te bakenen waardoor bij goedkeuren je regelmatig afhankelijk was van interpretatie, maar het blijft sowieso heel lastig waar je de grens neerlegt van wat je goed rekent en wat niet. Er is bij elke grens wel weer een dier met een betekenis waar je dan bij kunt zeggen dat ie wel of niet tot de selectie zou mogen behoren. Anyway, ik vond het wel leuk om er mee bezig te zijn. Ik herken me wel in de punten van de users hierboven (zoals uit de PB's ook wel bleek), maar in een contest met veel vrijheid is het ook lastig om iedereen tevreden te houden. Ik had het eigenlijk niet beter kunnen verwoorden. Maar vooral de bedoelingen waren volgens mij vanuit iedereen gewoon goed (zowel van @Keetie als van de deelnemers). Iedereen liep op zijn eigen wijze tegen verrassinkjes op, so be it. Niet te persoonlijk nemen allemaal. En als je helemaal niks probeert of initieert... Zelf ben ik altijd fanatiek met spelletjes, dus ik ben in ieder geval blij met de winst! Ik ben benieuwd naar de Award! Edited May 16, 2021 by MarsM
Keetie Posted May 24, 2021 Author Posted May 24, 2021 De awards: Winnaar Runner-up Met dank aan de maakster.
Recommended Posts