kas Posted April 3, 2005 Posted April 3, 2005 En hier weer verder over de verloren afleveringen van het geheim van de sleutel. topic 1 Het laatst bericht kwam van benafan: Als het goed is komt de verloren aflevering a.s. zaterdag op tv, vandaag is de plaaggeest namelijk afgelopen. dan zal ik volgende week eens gaan kijken, want ben wel benieuwd
Barrie Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 ik heb net gekeken op nickelodeon naar bassie en adriaan, maar de verloren aflevering kwam niet,waarom trouwens maar een half uurtje b&A.Bad candy kwam ofzo met een eigen programma ik vind het best maar dat moet niet op de bassie en adriaan uitzendtijd.was b&a trouwens nog later gekomen?(na die bad candy)want ik heb niet meer verder gekeken.
TMP Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 Nee, het was maar een aflevering (maar dat zei MarsM al vantevoren). Maar ze lieten bij "De volgende keer bij Bassie & Adriaan" geen beelden van de verloren aflevering zien... Dit kan betekenen dat ze dit filmpje gewoon niet opnieuw hebben gemaakt, of dat-ie niet komt .
Barrie Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 ja ze hebben hem niet voor niets teruggevonden,dat zou helemaal mooi zijn als het niet eens op tv kwam.(ik heb hem wel op dvd)maarja toch moet hij wel op televisie komen he'
TMP Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 ja ze hebben hem niet voor niets teruggevonden,dat zou helemaal mooi zijn als het niet eens op tv kwam.(ik heb hem wel op dvd)maarja toch moet hij wel op televisie komen he' Ja, vind ik ook en het duurt heel lang voor de Sleutel weer wordt uitgezonden, dus mocht het niet komen dan vind ik dat wel raar .
Sam Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 Ik weet niet of dit al eerder is gezegd maar ik heb gezien op de banden van CNR uit 1992 en Arcade uit 1996 in de leader een stukje van 1 van de verloren afleveringen (het nieuwe nummer) te zien is. Ik vraag me zelf af hoe dit komt want de ingekorte versies op deze banden zijn juist uitgebracht in de tijd dat beide afleveringen zoek waren. --edit: Dit is m'n 250e post hier!! Wat ben ik toch geniaal, zeg maar gerust zéér geniaal!--
Malabar Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 Mijn theorie voor dat is: -In de originele versie van de sleutel zat dat frame ook in de leader. -de banden waren nooit zoek geweest en het is een grote publiciteitsstunt. Van die laatste heb ik geruchten gehoord op msn.... Maar die eerste lijkt mij aannemelijk.
wonderer Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 Mijn theorie voor dat is:-In de originele versie van de sleutel zat dat frame ook in de leader. -de banden waren nooit zoek geweest en het is een grote publiciteitsstunt. Van die laatste heb ik geruchten gehoord op msn.... Maar die eerste lijkt mij aannemelijk. Publiciteitsstunt? Nah, daar doen B&A niet aan. Niet op die manier trouwens. Dat gedoe van Bassie en Jensen... daar valt over te twisten.
RM Posted April 9, 2005 Posted April 9, 2005 Ik denk dat de verklaring is dat Martijn nog geen tijd heeft gehad om deze beelden van "De volgende keer bij..." te maken en dat dat nog moet komen. Morgen weten we zeker of de aflevering wel of niet wordt uitgezonden...
Sweety Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Ik weet niet of dit al eerder is gezegd maar ik heb gezien op de banden van CNR uit 1992 en Arcade uit 1996 in de leader een stukje van 1 van de verloren afleveringen (het nieuwe nummer) te zien is. Ik vraag me zelf af hoe dit komt want de ingekorte versies op deze banden zijn juist uitgebracht in de tijd dat beide afleveringen zoek waren.--edit: Dit is m'n 250e post hier!! Wat ben ik toch geniaal, zeg maar gerust zéér geniaal!-- ja en dat stuk met dat ze vogelzaad gaan kopen bij de kerk en een stuk uit de andere verloren aflevering maar dat staat alleen op de allereerste versie waar heidbuurt voor een ander topic een foto had gemaakt maar die andere die sjammie bedoelt uit 1992 die heb ik niet
Malabar Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 [..]maar die andere die sjammie bedoelt uit 1992 die heb ik niet Dan zie je in het voorliedje bij 'Adriaan is acrobaat' (volgens mij) Adriaan lopen met die stapel glazen in zijn handen.
Sam Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 [..]Dan zie je in het voorliedje bij 'Adriaan is acrobaat' (volgens mij) Adriaan lopen met die stapel glazen in zijn handen. Ik heb dus beide versies (CNR 1992 en Arcade 1996) en die eigenlijk op het CNR en Arcade logo aan het begin precies gelijk met elkaar. In het begin van beide leaders zie je dan ook Adriaan met die stapel glazen.
TMP Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Hij is dus niet gekomen.... Dat vreesde ik al... Een gemiste kans, het duurt heel lang voor ze de Sleutel weer uitzenden. Ik ben benieuwd naar de reden om het niet uit te zenden.
MarsM Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Waarschijnlijk dus omdat er nog geen tijd is geweest om de serie te bewerken tot een nieuw geheel inclusief die verloren aflevering. Of het kan natuurlijk ook dat ze nog even wachten, zodat de DVD nog even beter verkoopt. Als ze de verloren aflevering niet uitzenden zijn er misschien meer mensen die zo benieuwd raken dat ze uiteindelijk toch de DVD kopen
Goffe de Boer Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Hij is dus niet gekomen.... Nee, helaas. Ik had gehoopt op een nieuwe versie van de sleutel. Op de Adriaan-hompage stond een half jaar geleden: De verloren aflevering word eind 2004 uitgezonden op Nickelodeon. Een paar maanden later geen verloren aflevering op Nick.
TMP Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Waarschijnlijk dus omdat er nog geen tijd is geweest om de serie te bewerken tot een nieuw geheel inclusief die verloren aflevering. Ja, hier zat ik ook aan te denken. Alhoewel de aflevering al ongeveer een half jaar geleden is gevonden...
wonderer Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Nick zuigt. Ik wed dat die aflevering allang klaar is voor uitzending, maar dat ze hem gewoon nog niet in het systeem hebben gezet en dus gaat het gewoon op oude voet verder.
Willem Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Nick zuigt. Ik wed dat die aflevering allang klaar is voor uitzending, maar dat ze hem gewoon nog niet in het systeem hebben gezet en dus gaat het gewoon op oude voet verder. Dat zou goed kunnen. Want twee weken geleden was er op zaterdag geen B&A,en toen begonnen ze op zondag met de plaaggeest terwijl de reis vol verrassingen nog niet was afgelopen. Nickelodeon is met dat soort dingen inderdaad erg slordig.
MarsM Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Ja, dat doen ze inderdaad ook steeds en toen misten we gelijk de laatste caps voor Wonderer zal je zien dat ze binnenkort met dat koninginnedagweekend weer afleveringen van de sleutel overslaan... mark my words...
Joost Posted April 10, 2005 Posted April 10, 2005 Want twee weken geleden was er op zaterdag geen B&A,en toen begonnen ze op zondag met de plaaggeest terwijl de reis vol verrassingen nog niet was afgelopen. Dat vond ik ook al zo raar, die series worden toch gewoon op volgorde uitgezonden? Dan is het toch een kleine moeite om die twee vervallen afleveringen van de zaterdag door te schuiven naar zondag! En de verloren aflevering, tsja de ware reden zullen we denk ik nooit weten, maar misschien was 'ie inderdaad nog niet klaar voor uitzending.
Goffe de Boer Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Weet iemand de titel ook van de originele aflevering 6 ?
Niveath Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Weet iemand de titel ook van de originele aflevering 6 ? Kijk hier eens.. Het zal dan waarschijnlijk 'Aflevering 7 Het Auto-ongeluk' zijn, of zit ik er naast?
MarsM Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Nee dat bedoelt hij niet. Hij vroeg om de titel van de nu nog verloren aflevering van de sleutel. Ik meende die titel eens hier op het forum gelezen te hebben. Iets in de trant van het spaanse restaurant dacht ik
leonard Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 zoals de meeste fans zullen weten, bestaat de serie "Het Geheim van de Sleutel" uit 10 afleveringen. Maar wat een heleboel fans niet weten, is dat de serie oorspronkelijk uit 13 afleveringen bestond. Jammer genoeg zijn er vroeger twee afleveringen (aflevering 2 en 7) zoek geraakt. Aad van Toor heeft toen de serie moeten hermonteren om er een doorlopend verhaal van te maken en daardoor zijn er maar 10 afleveringen overgebleven. DIt snap ik niet. 13 -10 =3 toch?
Niveath Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Nee dat bedoelt hij niet. Hij vroeg om de titel van de nu nog verloren aflevering van de sleutel. Ik meende die titel eens hier op het forum gelezen te hebben. Iets in de trant van het spaanse restaurant dacht ik De aflevering die zoek is, is aflevering 7. Hij vroeg om aflevering 6. Vandaar
Goffe de Boer Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Aflevering 7 heet "Het Spaanse restaurant". Maar aflevering 6 "???"
leonard Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Die aflevering heette 'het uitstapje'. dat betekend dus dat aflevering 6 de aflevering is die ze eruit moesten halen om he tverhaal kloppende te maken, als ik het goed begrijp. edit: maar dat kan niet, want aflevering 6 hete al, een leuk spaans dorp. en welke aflevering is dat dan geworden? ineens 8? dat lijkt me niet.
morton Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 zoals de meeste fans zullen weten, bestaat de serie "Het Geheim van de Sleutel" uit 10 afleveringen. Maar wat een heleboel fans niet weten, is dat de serie oorspronkelijk uit 13 afleveringen bestond. Jammer genoeg zijn er vroeger twee afleveringen (aflevering 2 en 7) zoek geraakt. Aad van Toor heeft toen de serie moeten hermonteren om er een doorlopend verhaal van te maken en daardoor zijn er maar 10 afleveringen overgebleven. DIt snap ik niet. 13 -10 =3 toch? Het staat er toch? 'Aad van Toor heeft toen de serie moeten hermonteren om er een doorlopend verhaal van te maken en daardoor zijn er maar 10 afleveringen overgebleven.'
Malabar Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Er is een deel van afl. 6 geknipt en ook een groot gedeelte van aflevering 8 weggeknipt volgens mij. Maar je post is erg vaak, kan je amper begrijpen.
MarsM Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Dat staat allemaal keurig en duidelijk op de adriaan homepage beschreven waar die aflevering precies tussenzit die nog zoek is. (om niet teveel in herhaling te vallen) En @ Leonard, er zijn 2 afleveringen zoek geraakt maar er moest in totaal nog een hele aflevering weggeknipt worden om het verhaal kloppend te maken. (dit is overigens ook al heel vaak gezegd ) okee ik was te laat zie ik, maar geeft wel aan dat het al zo vaak is gezegd
Niveath Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Dat staat allemaal keurig en duidelijk op de adriaan homepage beschreven waar die aflevering precies tussenzit die nog zoek is. (om niet teveel in herhaling te vallen) En @ Leonard, er zijn 2 afleveringen zoek geraakt maar er moest in totaal nog een hele aflevering weggeknipt worden om het verhaal kloppend te maken. (dit is overigens ook al heel vaak gezegd )okee ik was te laat zie ik, maar geeft wel aan dat het al zo vaak is gezegd Idd, kijk eerst zelf eens op de infosite of de Adriaan-Homepage
benafan Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 Dat staat allemaal keurig en duidelijk op de adriaan homepage beschreven waar die aflevering precies tussenzit die nog zoek is. (om niet teveel in herhaling te vallen) En @ Leonard, er zijn 2 afleveringen zoek geraakt maar er moest in totaal nog een hele aflevering weggeknipt worden om het verhaal kloppend te maken. (dit is overigens ook al heel vaak gezegd )okee ik was te laat zie ik, maar geeft wel aan dat het al zo vaak is gezegd *aadbaron* volgens mij ben jij een klein beetje doof!
wonderer Posted April 16, 2005 Posted April 16, 2005 [..] *aadbaron* volgens mij ben jij een klein beetje doof! Volgens mij jij ook. Hoeveel waarschuwingen tegen baggeren had je ook alweer gehad?
B8 Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 niet toevallig zelf gecapt? Neen benafan. Ik heb ze van http://www.freewebs.com/fotositesander/bassie.htm
wonderer Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]Neen benafan. Ik heb ze van http://www.freewebs.com/fotositesander/bassie.htm Wat een lef heeft die gozer, plaatjes jatten van anderen Zal ik mailen of zal ik niet mailen...
B8 Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]Wat een lef heeft die gozer, plaatjes jatten van anderen Zal ik mailen of zal ik niet mailen... Ik ben erg goed bevriend met Sander. Ik heb de foto's zelf van hem!
Y J Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]Ik ben erg goed bevriend met Sander. Ik heb de foto's zelf van hem! Sander.....een "goede vriend" van mij (JennoH) heeft op MSN aan mij gevraagd wie Sander op het forum is, en aangezien jij volgens mij uit Belgie komt (vanwege neen)....ik trek geen conclusies hoor, B8, maar ken jij deze JennoH?
wonderer Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]Ik ben erg goed bevriend met Sander. Ik heb de foto's zelf van hem! Vertel Sander dan maar dat ie eerst toestemming mag vragen aan de eigenaren van de plaatjes of hij ze op zijn site kan zetten.
B8 Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]Sander.....een "goede vriend" van mij (JennoH) heeft op MSN aan mij gevraagd wie Sander op het forum is, en aangezien jij volgens mij uit Belgie komt (vanwege neen)....ik trek geen conclusies hoor, B8, maar ken jij deze JennoH? JennoH niet maar wel een Jenno door hem kwam ik op het forum. Trouwens Jenno vind jullie maar wat 'stomme mensen'. Ik hoop dat jullie dat niet zijn...
randy_roes Posted May 3, 2005 Posted May 3, 2005 [..]JennoH niet maar wel een Jenno door hem kwam ik op het forum. Trouwens Jenno vind jullie maar wat 'stomme mensen'. Ik hoop dat jullie dat niet zijn... En hierbij zeg ik, doei JennoH
Recommended Posts