Mr_T Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Ik ben eigenlijk wel heel nieuwschierig of er mensen zijn die net als ik de passie voor cabaret delen. Zelf vind ik Hans Teeuwen en Bert Visscher de leukste die er zijn. Maar ik kan ook erg lachen om; Lebbis en Jansen, Youp van 't Hek en natuurlijk ook oudere cabaretiers zoals Wim Sonneveld, Wim Kan en Toon Hermans. Post hier dus je mening over cabaret
Y J Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Ik ben eigenlijk wel heel nieuwschierig of er mensen zijn die net als ik de passie voor cabaret delen. Zelf vind ik Hans Teeuwen en Bert Visscher de leukste die er zijn. Maar ik kan ook erg lachen om; Lebbis en Jansen, Youp van 't Hek en natuurlijk ook oudere cabaretiers zoals Wim Sonneveld, Wim Kan en Toon Hermans.Post hier dus je mening over cabaret Cabaret is echt leuk. Ik kan er heel erg om lachen. Bert Visscher, Youp van `t Hek, Arie en Sylvester vind ik geweldig. Maar Hans Teeuwen vind ik soms heel hilarisch, maar hij moet ophouden met het schelden met k*nker.
Lennert Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Doe mij maar Herman Finkers, jammer dat hij niet meer optreed doordat hij leukemie heeft
Lukas Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Doe mij maar Herman Finkers, jammer dat hij niet meer optreed doordat hij leukemie heeft Ja, Herman Finkers . Cursus klantgerichtheid: Klant - Nou verkoopt u nou kussentjes of niet? Herman - Nou... We hebben ze wel maar we verkopen ze nooit. Want wij hebben de keuze uit maar liefst 2 kleuren en de Bijenkorf uit 10. Klant - Oh. Nou, dan ga ik op zoek. Herman - Hij zit hier rechttegenover! En weer verlaat een tevreden klant het pand . Lukas
MaartenF Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Cabaret boeit me eigenlijk niet zoveel, maar ik vind De vliegende Panters en sommige stukjes van Hans Teeuwen erg leuk, alleen begrijp ik soms de humor niet echt.
rancho Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Ik vind Xavier Gusmann wel goed. En natuurlijk Bert Visser. En Tineke Schouten is ook goed.
Mr_T Posted July 2, 2004 Author Posted July 2, 2004 Ik vind Xavier Gusmann wel goed. Die gozer is ook geweldig
Mr_Miyagi Posted July 2, 2004 Posted July 2, 2004 Ik vind Hans Teeuwen gewoon de koning, op dit moment de beste cabaratier van Nederland. Maar heb hier tig cd's liggen van Youpie, Herman Finkers, Bert Visscher, Toon Hermans, Wim Sonneveld. Helemaal geweldig
Y J Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Cabaret boeit me eigenlijk niet zoveel, maar ik vind De vliegende Panters en sommige stukjes van Hans Teeuwen erg leuk, alleen begrijp ik soms de humor niet echt. Dat komt omdat er soms geen clue in zit.
Cold45 Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Hans Teeuwen, Theo Maassen en Herman Finkers vind ik de beste. Bert Visscher is ook wel grappig, maar ik vind hem iets te luid...
benafan Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 ik vind dat cabaret maar nix aan k weet niet maar het trekt me niet en niet me gaan afzeike
Cold45 Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Hans Teeuwen is trouwens naast Bassie en Adriaan degene waar ik mijn jargon van heb aangepast zeg hoe weet je dat allemaal? ooooooooooooooh boek
Y J Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Hans Teeuwen is trouwens naast Bassie en Adriaan degene waar ik mijn jargon van heb aangepast zeg hoe weet je dat allemaal? ooooooooooooooh boek Boeiend, boeiend, interessant, boeiend, boeiend...
Mr_Miyagi Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]Boeiend, boeiend, interessant, boeiend, boeiend... Ja fantastisch Meneer van Dijk
Graansnuit Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]Boeiend, boeiend, interessant, boeiend, boeiend... ik vind het altijd maar irritant als mensen hem gaan nadoen. Beste caberetiers vind ik Teeuwen, Finkers en de Vliegende Panters. De laatste show van Teeuwen, Industry of love, vond ik trouwens -zeker voor zijn niveau- vrij matig en meelijwekkend. Hopelijk gaat dit niet zo door. Van 't Hek en De Jonge vind ik tegenwoordig niet zo bijzonder meer, ze zijn teveel bezig het publiek van hun wereldbeeld te overtuigen en Freek de Jonge lijkt de laatste tijd niet meer geïnteresseerd te zijn in humor.
Uncle Ar Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Bert Visscher zuigt. Echt iemand die leuk probeert te zijn, maar het in geen velden of wegen is. Hij heeft zijn kop niet mee, moet per sé gekke bekken trekken, heeft veel te veel decor nodig enz. (mijn mening ) Nee, hier in Den Haag ruled bij mij voor altijd Harrie Jekkers! En natuurlijk Toon Hermans, Herman Finkers, Youp van 't Hek. En ikzelf wil later ook cabaretier worden en ik ben al aardig op weg. Als je vermaak nodig hebt op een feestje, bel me maar. Ik imiteer met plezier.
Y J Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]ik vind het altijd maar irritant als mensen hem gaan nadoen. Beste caberetiers vind ik Teeuwen, Finkers en de Vliegende Panters. De laatste show van Teeuwen, Industry of love, vond ik trouwens -zeker voor zijn niveau- vrij matig en meelijwekkend. Hopelijk gaat dit niet zo door. Van 't Hek en De Jonge vind ik tegenwoordig niet zo bijzonder meer, ze zijn teveel bezig het publiek van hun wereldbeeld te overtuigen en Freek de Jonge lijkt de laatste tijd niet meer geïnteresseerd te zijn in humor. En hoe bedoel je dat? (is net zo boos als Avatar)
Mr_T Posted July 3, 2004 Author Posted July 3, 2004 [..]ik vind het altijd maar irritant als mensen hem gaan nadoen. Beste caberetiers vind ik Teeuwen, Finkers en de Vliegende Panters. De laatste show van Teeuwen, Industry of love, vond ik trouwens -zeker voor zijn niveau- vrij matig en meelijwekkend. Hopelijk gaat dit niet zo door. Van 't Hek en De Jonge vind ik tegenwoordig niet zo bijzonder meer, ze zijn teveel bezig het publiek van hun wereldbeeld te overtuigen en Freek de Jonge lijkt de laatste tijd niet meer geïnteresseerd te zijn in humor. Voorlopig helemaal geen Teeuwen meer. Hij is gestopt omdat hij het niet meer trok
Y J Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]Voorlopig helemaal geen Teeuwen meer. Hij is gestopt omdat hij het niet meer trok Echt? Ongelofelijk. Maarja, wel op zijn hoogtepunt.
Cold45 Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]Voorlopig helemaal geen Teeuwen meer. Hij is gestopt omdat hij het niet meer trok bron?
Joost Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 Bert Visscher zuigt. Echt iemand die leuk probeert te zijn, maar het in geen velden of wegen is. Hij heeft zijn kop niet mee, moet per sé gekke bekken trekken, heeft veel te veel decor nodig enz. (mijn mening ) En z'n eeuwige standaardzinnetje: Hatseflats!
Graansnuit Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]En hoe bedoel je dat? (is net zo boos als Avatar) Ik heb een keer een staafdiagrammetje gemaakt, met daarin a. het aantal mensen die Hans Teeuwen zijn en b. het aantal mensen die niet Hans Teeuwen zijn ik kwam tot de conclusie dat de overgrote meerderheid van de bevolking niet Hans Teeuwen is, dus ook niet echt/echt niet grappig als ze zijn grappen recyclen. No offense.
Graansnuit Posted July 3, 2004 Posted July 3, 2004 [..]Echt? Ongelofelijk. Maarja, wel op zijn hoogtepunt. Zijn hoogtepunt? Bedoel je dat je Industry of love beter vond dan bijvoorbeeld Hard & Zielig?? *verbaasde emoticon*
Y J Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 [..]Zijn hoogtepunt? Bedoel je dat je Industry of love beter vond dan bijvoorbeeld Hard & Zielig?? *verbaasde emoticon* Nou, dat zeg ik niet, maar dat wil niet zeggen dat hij NU het meest geliefd is, moet je alleen al kijken hoeveel in dit topic Hans Teeuwen goed vinden.
Joost Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 Nou, dat zeg ik niet, maar dat wil niet zeggen dat hij NU het meest geliefd is, moet je alleen al kijken hoeveel in dit topic Hans Teeuwen goed vinden. Ik hoor dus kennelijk niet bij deze groep. Teeuwen kan mij absoluut niet bekoren. Mijn favoriet is overigens ook Herman Finkers. Heerlijke droge humor, zonder dat het een moment echt grof wordt. In tegenstelling tot Teeuwen die echt mensen uit staat te schelden, blijft Herman net op het randje. Daarnaast vind ik de special effects / geluidseffecten in de shows van Finkers subliem! Eén van mijn favoriete stukjes is trouwens McBeth, echt schitterend gedaan. Ik hoop dat Herman ooit in staat zal zijn om zijn tiende theatershow te kunnen spelen.
Graansnuit Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 [..]Nou, dat zeg ik niet, maar dat wil niet zeggen dat hij NU het meest geliefd is, moet je alleen al kijken hoeveel in dit topic Hans Teeuwen goed vinden. Dat is inderdaad waar. Weinig caberetiers waar zoveel van gedownload wordt ook; hij lijkt soms een popster.
Graansnuit Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 [..]Ik hoor dus kennelijk niet bij deze groep. Teeuwen kan mij absoluut niet bekoren. Mijn favoriet is overigens ook Herman Finkers. Heerlijke droge humor, zonder dat het een moment echt grof wordt. In tegenstelling tot Teeuwen die echt mensen uit staat te schelden, Ik heb dit altijd maar een raar standpunt gevonden. Teeuwen scheld er inderdaad op los, maar het lijkt me vrij duidelijk dat hij het niet serieus meent en ik zie bijvoorbeeld een stuk waarin hij de Jostiband afkraakt meer als parodie op mensen die dit doen.
Joost Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 Ik heb dit altijd maar een raar standpunt gevonden. Teeuwen scheld er inderdaad op los, maar het lijkt me vrij duidelijk dat hij het niet serieus meent en ik zie bijvoorbeeld een stuk waarin hij de Jostiband afkraakt meer als parodie op mensen die dit doen. Maar het gaat om de manier waarop zoiets gedaan wordt. Finkers houdt het veel netter. Bij Teeuwen is een show al snel een aaneenschakeling van schelden en beledigen. Kennelijk wordt dit door veel cabaretliefhebbers gewaardeerd. Ik vind dat verder prima hoor, maar Teeuwen zal nooit mijn favoriet worden, sterker nog, in de stukjes die ik toevallig van Teeuwen gezien heb zat niet 1x iets waarin ik een grap kon herkennen.
wonderer Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 Ik vind Erik Brey geweldig. Zowel zijn solo-shows van de afgelopen jaren als Purper. Beschaafd, intelligent en muzikaal en je steekt er nog iets van op ook, want elke show heeft een muziekthema. Nooit zo leuk zo veel over Beethoven geleerd. Kees Torn kan geweldig met taal omgaan, maar is een zeer onaangenaam persoon op het toneel. Marc Marie Huijbrechts was aandoenlijk maar maakte nooit een zin af. Was wel grappig. Reinder van der Naalt is gewoon lief. Niet zo'n massaal idool als die vreselijke Teeuwen (die zo'n beetje de Giphart is van het Nederlands cabaret), maar juist ingetogen en puur. Verder is Herman Finkers geniaal en Bert Visscher heeft een paar leuke sketches. Ik erger me vrijwel altijd dood aan grappen/sketches over sex, want net als in de literatuur vind je bijna nooit een goede beschrijving. En het is me veel te goedkoop, over het algemeen. Lekker scoren, we doen er een sex scene in!
rancho Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 Jaaaaaaa, Herman Finkers. Hadden we nog wat van opgenomen. "Hallo buurman ik hier"
Cold45 Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 hmmz balen dat Hans stopt... Maaruh de Engelse George Carlin is ook zeer goed Met zn Airline announchement (dat is de enige die k van hem ken en die is echt super goed)
Joost Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 Voorlopig helemaal geen Teeuwen meer. Hij is gestopt omdat hij het niet meer trok Maar ik neem toch aan dat dit tijdelijk is? Of kan Hans het soms niet accepteren dat zijn laatste show minder enthousiast ontvangen is?
Graansnuit Posted July 4, 2004 Posted July 4, 2004 [..]Maar het gaat om de manier waarop zoiets gedaan wordt. Finkers houdt het veel netter. Bij Teeuwen is een show al snel een aaneenschakeling van schelden en beledigen. Kennelijk wordt dit door veel cabaretliefhebbers gewaardeerd. Ik vind dat verder prima hoor, maar Teeuwen zal nooit mijn favoriet worden, sterker nog, in de stukjes die ik toevallig van Teeuwen gezien heb zat niet 1x iets waarin ik een grap kon herkennen. Natuurlijk is het niet erg dat je de humor van Teeuwen niet ziet, want het is voor mensen die niet van zijn soort absurdisme houden zeer ontoegankelijk. Het is echter jammer dat je dan aanneemt dat het het schelden en vloeken is, wat Teeuwen zo populair maakt. Want voor mij, en ik denk voor de meeste fans (of na Industry of Love ex-fans), gaat het vooral om de performance en het feit dat hij aan volstrekte leegte grenzende onzin staat te verkondigen op zo'n boeiende wijze. Hij maakt inderdaad nauwelijks 'grappen' in de oorspronkelijke betekenis van het woord, maar is vooral komisch omdat wat hij doet nergens op slaat maar vaak toch erg knap gevonden en vooral ontzettend goed neergezet en getimed is.
Lennert Posted October 13, 2004 Posted October 13, 2004 Ik vind Jochem Mijer ook fantastisch, zijn show ADEHADE is echt super. Hier kun je fragmenten vinden
Jelger_de_goochelaar Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Het moderne cabaret kan mij in ieder geval niet bekoren. Angstig lachen om laffe grappen, iedereen die serieusheid ontbeert is tegenwoordig cabaretier. Af-schu-we-lijk!
djkoelkast Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Ik mag graag kijken naar Arie & Sylvester, maar ook naar Najib Amhali Voor de rest vind ik het meeste niets aan, te grof of te druk. Bij Bert Visscher ligt de nadruk op te druk bijvoorbeeld
Lennert Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Ik mag graag kijken naar Arie & Sylvester, maar ook naar Najib Amhali Voor de rest vind ik het meeste niets aan, te grof of te druk. Bij Bert Visscher ligt de nadruk op te druk bijvoorbeeld nogal ja, en idd Najib Amhali is helemaal maar Herman Finkers is toch mijn favoriet
rancho Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Rayman is ook wel goed. En Arie en Sylvester is ook wel leuk idd. Hoe hij bij de Lama's speelt.
Graansnuit Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Rayman is ook wel goed.En Arie en Sylvester is ook wel leuk idd. Hoe hij bij de Lama's speelt. De Lama's... Het enige leuke aan dat programma is dat het mij er steeds weer van overtuigd dat ik meer van acteren en improviseren weet 'profesionals', wat toch wel prettig is. Maar het is ook ergerlijk om mensen zo ontzettend slecht met leuke oefeningen om te zien gaan.
Ricardo25 Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Mijn favo's zijn toch wel Hans Teeuwen, Theo Maassen, Najib Amhali, Bert Visscher (ga ik in Januari naar toe) en Jochem Myjer
allememaggies Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Cabaret vind ik leuk! En dan vooral Hans Teeuwen, Bert Visscher en Theo Maassen!!! Hans Teeuwen is echt supergrof, kraakt iedereen af, je gaat gewoon lachen op de manier hoe hij bepaalde dingen zegt / uitspreekt. Bert Visscher is leuk omdat hij heel druk doet: rare pasjes, gekke bekkies, alles gaat in een hoog tempo bij hem. Theo Maassen is vooral kritisch op de gehele maatschappij en op de manier hoe hij dan dringen negatief brengt is soms fantastisch Dit is gewoon echt mijn top 3.
Twice Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 Cabaret vind ik leuk! En dan vooral Hans Teeuwen, Bert Visscher en Theo Maassen!!!Hans Teeuwen is echt supergrof, kraakt iedereen af, je gaat gewoon lachen op de manier hoe hij bepaalde dingen zegt / uitspreekt. Bert Visscher is leuk omdat hij heel druk doet: rare pasjes, gekke bekkies, alles gaat in een hoog tempo bij hem. Theo Maassen is vooral kritisch op de gehele maatschappij en op de manier hoe hij dan dringen negatief brengt is soms fantastisch Dit is gewoon echt mijn top 3. Ik ben het met je eens, maar Bert Visscher vind ik irritant om naar te kijken... Zooo druk... En ik vind hem niet grappig, je moet alleen lachen omdat hij zo druk is.. Maaaar mijn favoriete stukkie is wel van Bert Visscher: "Ik wist het niet meer"
wonderer Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 [..]De Lama's... Het enige leuke aan dat programma is dat het mij er steeds weer van overtuigd dat ik meer van acteren en improviseren weet 'profesionals', wat toch wel prettig is. Maar het is ook ergerlijk om mensen zo ontzettend slecht met leuke oefeningen om te zien gaan. Het origineel, Whose Line is it Anyway, is GE-WEL-DIG. Vooral de Engelse versie met Clive dinges. Probeer de aflevering met Robin Williams eens te pakken te krijgen, geniaal gewoon.
TMP Posted October 14, 2004 Posted October 14, 2004 [..]Ik ben het met je eens, maar Bert Visscher vind ik irritant om naar te kijken... Zooo druk... En ik vind hem niet grappig, je moet alleen lachen omdat hij zo druk is.. Maaaar mijn favoriete stukkie is wel van Bert Visscher: "Ik wist het niet meer" Ik vind Bert Visscher vreselijk, ik kan echt niet om hem lachen, hij doet alleen maar druk zonder grappig te zijn. De cabaretiers van NUHR vind ik wel leuk.
Graansnuit Posted October 16, 2004 Posted October 16, 2004 [..]Het origineel, Whose Line is it Anyway, is GE-WEL-DIG. Ja dat ken ik. Maar BNN'ers kunnen daar niet zo goed mee omgaan blijkbaar. Overigens is De Vloer Op wel weer briljant, ook een Nederlands improvisatie programma.
Malabar Posted October 16, 2004 Posted October 16, 2004 Arie en Silvester vind ik erg leuk. Was naar de show RAMMEN! geweest en ga ook na de volgende show.
wonderer Posted October 16, 2004 Posted October 16, 2004 [..]Overigens is De Vloer Op wel weer briljant, ook een Nederlands improvisatie programma. Ik zat vaak met kromme tenen daar... kweenie, te intens of zo. En te veel close ups, heb ik een hekel aan.
Recommended Posts